Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A mi w ogóle coś nie komentuje wyharvesteruje sobie blogi po dodaje wszystko names itp. usuwam te powtarzające się linki później zapisuje i dodaje do komentera no i po "przelceniu" całej listy praktycznie wszystko failed jest a jak patrze na adresy to blogi istnieją i da się normalnie dodawać komenty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davi:

a proxy harvestujesz? zwiększ jakość komenatrzy, wygeneruj nowe skrzynki, itp itd, bo to aż niemożliwe żeby wszystko failed mieć :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fortunately102 taki komentuje , ale nie w celu pozycjonowania

listy adresow etc ;>

jasne, o co jeszcze byś chcial? czy wiesz ile czasu, zasobów, narzędzi trzeba poświecić na zrobienie dobrej listy? Niby po co ktoś miał by za darmo ją udostępniać, tylko dla tego żebyś spamował na gotowym ?

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fortunately102 taki komentuje , ale nie w celu pozycjonowania
listy adresow etc ;>

jasne, o co jeszcze byś chcial? czy wiesz ile czasu, zasobów, narzędzi trzeba poświecić na zrobienie dobrej listy? Niby po co ktoś miał by za darmo ją udostępniać, tylko dla tego żebyś spamował na gotowym ?

haha czulem ze bedzie taka odpowiedz :o to tylko przekonalo mnie ze jestes typowym polakiem :)

Linków w podpisie brak bo konfidencja nie śpi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli szukasz wordpressow to zauważ, że kolejne posty są numerowane adres.pl/?p=xxxx

@up: Ja sie z MaxPan w pełni zgadzam, ty myślałeś, że ktoś Ci udostępni tworzoną przez dlugie tygodnie liste?

Edytowane przez dymek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaTusz jak byś byleś więcej rozgarnięty to zobaczyłeś by ze jestem Rosjanin :o, a listy rozdawałem ZA DARMO dla siebie za wplate 50 zl na fundacje Dymnej https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=131892, rozdałem ponad 20 list. Zatkało?

jeszcze jakiś pytania typowy Polaku :)?

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko przekonalo mnie ze jestes typowym polakiem :)

Boże, widzisz i pozwalasz dalej chodzić po ziemi... :D

---

Zastanawiam się czy lista 120k unikalnych URL z ~85k skutecznych dodań na darmowych proxy ma jakąś wartość jeśli chciałbym ją odsprzedać? Wykonanie własne, użyta na kilka stron które mam. Domyślam się, że jeśli już to grosze, ale chciałbym się zorientować jak to wygląda :)

Ile warto wydać na listy AA (mieszane DF i NF, bo nie spotkałem się z samymi DF) żeby nie przepłacić? Jakieś orientacyjne stawki za 1k czy 10k linków?

Pozdrawiam

Grisham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności