Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

W wersji 1.15.29 w pewnym momencie po którymś restarcie mam ustawione sówaki od google yahoo i aola na 10 połączeń i tak są zamrożone nie da się ich ruszyć. Spotkał się już ktoś z takim problemem?

Mam ten sam problem na jednej licencji, jak kiedyś szukałem to rozwiązania niestety nie znalazłem.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może podać listę do rapid indexer? ew. sprzedać..... ale byłbym bardziej za tą pierwszą opcją :D

łap - https://wklej.org/id/616747/

free of course :P

chociaz nie zdziwilbym sie jakby ktos zaproponowal ci liste za kase no ale coz :D

a jednak jeszcze dobre serce ludzie mają ;) wystarczająca jest ta lista? czy można coś jeszcze dobrać? bo całe paczki można znaleźć adresów tylko które są dobre B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze pomysł jak z listy urli w postaci h*tp://domena.pl pobrać konkretne urle z wpisem do linkowanej strony? [ np h*tp://domena.pl/123/wpis-z-moim-linkiem ]

Edytowane przez jehowy

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze pomysł jak z listy urli w postaci h*tp://domena.pl pobrać konkretne urle z wpisem do linkowanej strony? [ np h*tp://domena.pl/123/wpis-z-moim-linkiem ]

Backlink checker ? lub site:domena i pozniej sprawdz chocby "dofollow test" czy link jest i gdzie, ja tak sprawdzam bynajmniej

no i jak dodajesz wpisy przez sb to przeciez masz liste gdzie dodalo

Edytowane przez MaTusz

Linków w podpisie brak bo konfidencja nie śpi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyc sporą liste w postaci wlasnie domena.pl gdzie widnieja wpisy i potrzebuje wlasnie dokladnego urla, to co piszesz nie do konca sie sprawdzi i bedzie czasochlonne

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności