Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Daje radę ale niestety spora część publicznych proxy jest zbanowana przez akismet.

dlatego też trzeba często testować proxy i wymieniać te 'brzydkie" :)

ale na poważnie też myślę o zakupie prywatnych, bo te publiczne za szybko się palą...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast jest rzecz, z którą nie potrafię sobie poradzić, a mi trochę przeszkadza:

przy Slow Commenterze często otwiera się okno oczekujące na potwierdzenie, że chcę "wejść" na daną stronę, bo "coś tam coś tam" - jest generalnie kilka powodów. To oczekuje mojego ręcznego zatwierdzenia lub odrzucenia (np. kwestie certyfikatów strony).

Kiedy zostawiam SB na noc "w pracy", często się rano okazuje, że zrobił tylko 10%, bo czeka na moją ręczną reakcję.

Ktoś rozwiązał u siebie może tę kwestię?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak radzicie sobie z listą blogów - załóżmy że mieliście listę A na którą dodaliście link do jakiejś strony, wygenerowaliście sobie listę B, a na liście B mogą być jakieś strony z listy A - przejmujecie się podwójnymi wpisami na blogach czy generalnie nawalacie ile się tylko da?

Dodatkowo jest coś takiego jak "Grab Emails", przydałoby się chyba jeszcze "Grab urls", czyli żeby z danej strony pobrało wszystkie linki wychodzące, no chyba że jest gdzieś taka opcja a ja jej nie widzę

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

websign, jeśli chcesz wkleja tylko jeden link, to może to ma znaczenie, ale jak masz listę 100-200 linków, które dodajesz 100k blogów, to prawdopodobieństwo "dubla" jest małe - poza tym zupełnie nieistotne...

natomiast zawsze możesz pracować na jednej liście for, do której będziesz zawsze doklejał "posted" i robił czyszczenie duplikatów. i masz sprawę załatwioną.

tylko po co?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Slow Commenterze często otwiera się okno oczekujące na potwierdzenie, że chcę "wejść" na daną stronę, bo "coś tam coś tam" - jest generalnie kilka powodów. To oczekuje mojego ręcznego zatwierdzenia lub odrzucenia (np. kwestie certyfikatów strony).

Dla mnie to też jest uciążliwe i również chciałbym się dowiedzieć jak można temu zaradzić.

Mnie zastanawia jak radzicie sobie z listą blogów - załóżmy że mieliście listę A na którą dodaliście link do jakiejś strony, wygenerowaliście sobie listę B, a na liście B mogą być jakieś strony z listy A - przejmujecie się podwójnymi wpisami na blogach czy generalnie nawalacie ile się tylko da?

Otwierasz np. listę B. Następnie klikasz na import url list->Select the urls lists to compare

Dodatkowo jest coś takiego jak "Grab Emails", przydałoby się chyba jeszcze "Grab urls", czyli żeby z danej strony pobrało wszystkie linki wychodzące, no chyba że jest gdzieś taka opcja a ja jej nie widzę

Instalujesz dodatek: Link Extractor a następnie zaznaczasz opcję: external.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salab,

chyba mnie skierowałeś w odpowiednią stronę...

Go to Internet Explorer-> Tools->Internet Options->Advanced

And from there uncheck these two options under the Security sub-heading: "Check for publisher's security revocation", "Check for server security revocation" now press ok and restart both Internet Explorer and ScrapeBox.

zobaczę, czy zadziała...

dzięki

edit: no niestety nie działa...

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, przymierzam sie do zakupu tego narzędzia, używacie tylko spamiarki na blogach czy jeszcze coś? Jakie to narzędzie ma inne interesujące funkcje, i przede wszystkim czy warto wyłożyć te 57 dolców :jezyk1:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zastanawiać. Możesz na przykład wyszukać dobre tematyczne fora i trochę popisać w celu zebrania kilku linków... możliwości z SB jest mnóstwo, wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności