Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

co do licencji sb

Musisz wziąść od poprzedniego własciciela pełne imie i nazwisko, adres email Paypalu z którego zapłacił, oraz ID tranzakcji. Po tym zainstaluj scrapeboxa, i użyj te same dane do aktywcji licencji. Wtedy support zmieni HWID (a nie nazwe uzytkownika i email, MaxPan).

dokładnie tak zrobiłem i działa. Chciałem się tylko upewnić czy jak będę chciał zmienić kompa, to jak wyślę im info z danymi poprzedniego właściciela w tym maila to go aktywują bez pytania na nowym sprzęcie, czy na adres mail (też poprzedniego właściciela) wysyłają jakiś powiedzmy kod weryfikacyjny i dopiero po jego potwierdzeniu sb zaczyna działać na nowej licencji. Pytam bo nie mam dostępu do tego maila, a nie wyobrażam sobie np za 2 lata szukać sprzedawcy żeby mi ze swojego maila uaktywnił licencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem jak to jest z licencją SB. Cytat:

"Due to the ScrapeBox license being assigned to your PC and OS there may come a time where you obtain a new machine, reformat your operating system or otherwise change your circumstances"

Nic nie napisali o sprzedawaniu licencji, więc jesteś kryty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei z dwoma pytaniami do kolegów (względnie koleżanek :D) - czy to normalne że SB tak straaasznie muli przy pracy? Listę 240 tys. adresów mielił mi przez ponad 3 doby ;) i w dodatku tak zapychał łącze, że nie dało rady prawie z przeglądarki korzystać... Mam łącze 50Mbit z UPC, ustawiłem szybkie postowanie, max. ilość połączeń =30 oraz ok. 100 dobrych proxy z czasem <1000... A drugie - jak skracać hurtowo dłuższe adresy (np.podstron) tylko do adresu domeny głównej? Gdzieś coś kiedyś widziałem na PiO wydaje mi się że przy jakimś temacie z SB ale nie mogę się dokopać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii skracania adresów, ładujesz listę do harvestera przez Import URL list, a później klikasz Trim to Root :D

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seogreen

u mnie jest tak:

laptop na i5 / 4g ram / Win 7 64 bit

łącze 4 mb / 0.5 mb

dodawanie komentarzy (fast) - lista 70 000 -> 400 minut

sprawdzanie czy link istnieje - lista 70 000 -> 300 minut

Edytowane przez Kacperek

Pozdrawiam,

Kacperek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, używam proxy (wyselekcjonowane publiczne)

Moje ustawienia (nadal testuję inne, ale te wydają mi się najlepsze):

timeout: 35 sek

45 połączeń

przy tych ustawieniach przelecenie listy (skomentowanie) 1956 WP zajęło właśnie 8 minut.

Pozdrawiam,

Kacperek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności