Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Timeout: 50 sec.

Change proxy every 1 post

Max connections: 20 na łączu 100Mb/s

Co do ilości połączeń to nie wiem czemu tak mam, musiałem coś sprawdzać, że ustawiłem na taką mała ilość. Jak już mówiłem dawno nie używałem SB do postowania. :D

Edytowane przez Osiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak w ramach statystyk :P - do czego bardziej używacie postowania? Czy do "masówki" z anchorami w celach bezpośrednich pozycjonowania danej strony, czy raczej pośrednio do podlinkowywania wartościowszych wpisów, które dopiero prowadzą do danej strony? Zastanawiam się czy masówka ma sens w ramach skuteczności? Korzystając z dość dobrych list w większości AA wyciągnąłem ostatnio dobrych kilkadziesiąt tys. "success" więc nawet jeśli zostało z tego kilka procent to coś powinno drgnąć a moje wynik na dwóch serwisach skoczyły o 2-3 w górę na parę dni i zjechały do stanu z przed akcji... Obecnie mielę z list moderowanych ale nie obiecuję sobie za dużo. Chciałbym wykorzystać SB jak najskuteczniej w sensie postowania, a na razie na inne potrzeby biorę się za wnikliwe rozgryzanie harvestovania :) - pozdrawiam miło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju wpisy sprawdzasz i jakie jest te alternatywne narzędzie o którym mówisz?
Wpisy mieszane jednakże zrobiłem test i wyszło że problem dotyczy w większości wypadków wordpresów oraz wpisów w seokatalogach. Inne narzędzie jakie wykorzystuje to PSM oraz ręczna analiza która pokazuje że SB coś świruje z pokazywaniem poprawności indeksacji. Również przy wyłączonym proxy problem istnieje.

Sprawdzę na innym kompie i innej licencji czy tam ta lista tak samo będzie się zachowywać i pokaże te same staty, napisałem posta bo myślałem że ma ktoś podobny problem by zgłosić to do supportu, póki co zobaczę co piszczy na innym SB i u was.

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucę jak zrobię jutro test na drugiej licencji zobaczę co się dzieje jak będzie to samo na dwóch SB i u ciebie na 3 to znaczy że coś jest na rzeczy..:P

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z dość dobrych list w większości AA wyciągnąłem ostatnio dobrych kilkadziesiąt tys. "success" więc nawet jeśli zostało z tego kilka procent to coś powinno drgnąć a moje wynik na dwóch serwisach skoczyły o 2-3 w górę na parę dni i zjechały do stanu z przed akcji...

Kiedy ludzie zrozumieją, że "successem" to sobie można buty wytrzeć... Liczą się tylko linki faktycznie stworzone. Krew mnie zalewa, jak widze kolejnego naciągacza (tu nie odnoszę się do Ciebie seogreen :) ) który np. sprzedaje "cudowną" listą 200k AA z "60-70% success". Ludzie się łapią, kupują, mają z takiej listy 2000 linków albo i nie i pierdzielą głupoty jaki to SB jest nieskuteczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grisham :blink: - co do narzędzi to wiadomo, jak się kupuje nowe to zawsze kilka pytań jest. Staram się nie powielać zapytań, raczej jak nie znajdę nigdzie odpowiedzi to zadaję temat na PiO ale staram się aby był to konkret, na który można krótko i treściwie odpowiedzieć. Zdaję sobie sprawę jaka jest skuteczność, zaznaczyłem to w moim poście wyżej pisząc że z tych niby "successów" :) zostaje kilka procent przy dobrych układach. Chciałem tylko w nim zapytać o to w jaki sposób większość forumowiczów wykorzystuje SB - czy do pozycjonowania "na wprost" dając anchory na konkretne główne strony, czy raczej drugoliniowo, linkując zaplecze lub wpisy w co lepszych katalogach? Pytałem, bo zakładając przy średnich układach że pozyskałem może 3-4 k linków z komentarzy tą pierwszą metodą przez ostatnie 2 tygodnie praktycznie nie zauważyłem żadnego wzrostu w pozycjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności