Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

wracając do tematu kupowania i sprzedawania licencji na scrapebox, niema obecnie takiej możliwości ;) Info z dzisiaj :

Suport jednoznacznie się wypowiedział w tym temacie

Not officially, please see the FAQ located here: www.scrapebox.com/faq. Do you allow buying and selling cheap second hand ScrapeBox licenses? A. No, we tried in the past however most of ese second hand licenses have caused problems with sellers claiming the license was hacked and attempting to get the license back after receiving the money, they also cause a huge load on support staff mediating between buyer and seller, trying to determine who the real owners of licenses are due to bad deals, terminating and re-assigning license to different details, complaints from being ripped off etc. ScrapeBox is an affordable one time purchase, and the risks and support overheads far outweigh the potential few dollar savings. Regards, ScrapeBox Support.www.scrapebox.com
Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystacie albo korzystaliście z VPN do postowania ?

Ciekaw jestem czy sprawdza się lepiej od prywatnych proxy ?

Chodzi mi o VPN bez limitu transferu i z możliwością zmiany ip co kilka minut.

Wydaje mi się ze to dobre rozwiązanie do scrapeboxa na domowym PC, ale czy to ma jakikolwiek sens przy VPS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma pytanie bo dopiero co zaczynam bawić się footprinatmi. Jak wpiszę np site:.edu to mi wszystko ładnie wyszukuje ale ja dam coś bardziej rozbudowanego to już nic nie wyszukuje wynik = 0. Próbowałem takie footprinty jak: site:.edu inurl:blog “post a comment” , inurl:.gov+inurl:blog, "Powered by phpBB modified by Przemo", Inurl:.edu “Powered by wordpress”. Ustawienia: wyszukiwanie w google.com (anytime) zaznaczony custom footprint, słów kluczowych nie wpisywałem.Ilość proxy 30. Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy słabe bo na tych dużo ludzi z pio jedzie (konsultowałem to z osobą która uzywa tych samych proxy i te same footprinty z tymi samymi słowami kluczowymi wyszukuje...) Najlepsze jest to że z yahoo wyszukuje tylko nie w googlu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności