Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Umówiliśmy się ze jestem Sherlock :)

Ogólnie z wiedzy jaka dysponuje moim zdaniem na światowym rynku jest mniej więcej ok 10 hostow co tolerują takie zabawki jak XR i SB, nie mowie o prywatnych dedykach( lub małych firmach) co udostępniają parę VPS dla kolegów, znajomych.

Jeśli chodzi o mnie i ogólnie dostępne rozwiązania dla Scrapeboxa to mam obecnie 3 VPSy na xserwer gdzie chodzą SB i Scrapejety. Ale mam jeszcze dedyk z WIN XP co stoi w sterowni kolegi oczywiście XP licencjonowany, na ob obudowie serwera stosowna naklejka tam tez chodzi SB ale wyłącznie przez nieprzezroczyste proxy, lub wyłącznie pod harwest.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezę ile razy chcesz odpalić ta licencje, przecież na jednym VPSie możesz odpalić x razy SB. Ja mam te po 35 USD z 1 G ramu. Postować może bez problemu 8 szt na jednym VPSie

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezę ile razy chcesz odpalić ta licencje, przecież na jednym VPSie możesz odpalić x razy SB

Czekaj czekaj, bo czegoś tu nie rozumiem. Nie interesowałem się tym wcześniej, bo korzystałem z SB tylko na lokalnym kompie, ale chcesz mi powiedzieć, że w ramach jednej licencji (czyli jednej opłaty) mogę odpalić kilka "Scrapeboxów" równocześnie na VPS'ie?

Czy to ja źle zrozumiałem i prawda jest taka, że na każdą kolejną instalację SB potrzeba zakupić nową licencję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz pojęcia, kolejna instalacja - potrzebujesz kolejne licencji, ale w ramach jednej licencji na jednej lokalizacji możesz odpalić i 100 razy, jeśli zasoby pozwolą

mogę odpalić kilka "Scrapeboxów" równocześnie na VPS'ie

na domowym komputerze również, wystarczę skopiować foldery z programem scrapebox1, scrapebox2----------scrapebox10 i odpalać po kolei plik.exe z każdego folderu

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no widzisz - teraz kumam :D

No a jak z wydajnoscią u Ciebie na tym VPS'ie, gdzie masz odpalone 8x SB?

Czy one przypadkiem nie zamulają się wzajemnie? Ile masz ustawionych wątków i jaki timeout dla pojedynczej sztuki przy postowaniu, kiedy działają równolegle wszystkie 8szt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darg spróbuj zobaczysz, 35 USD miesięcznie to nie majątek. Podałem wystarczająco już informacji. Moje wydajność tobie nic nie da, bo wykorzystuje SB nie do postowania ( a jeśli już to bardzo zadko) i w rożne sposoby.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem próbowałem odpalić 8 szt dla postowania, postowali .DAJĄ SOBIE RADY, ale obecnie nie robię tego, bo po co.

p.s w SEO niema co polegać na poleceniach na ogolniedostepnych forach, cześć ludzi celowo dezinformuje, wiec sprawdź a nie trać pol-dnia na dopytywania się jak działa VPS za 35 USD, w między czasie więcej zarobisz jak będziesz pytać kto i jak i co tam odpala :D, czas to pieniądz kolego Watsonie

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Sherlocku :D

Jak na razie aż tak mi się nie pali, bo w tym tygodniu mam inne rzeczy na głowie, więc mogę sobię spokojnie o teorii podyskutować :) Dopiero w przyszłym tygodniu będę kupował VPS'a.

W podzięce za Twoją dobroć i pomocne informacje postanowiłem zadedykować Ci piosenkę :)KLIK! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem kupna Scrapboxa i mam do Was kilka pytań.

1. Jak z jego skutecznością? Czy próbowaliście pozycjonować stronę tylko przy użyciu tego narzędzia? Czy tylko w strony zapleczowe?

2. Czy jego nauka jest mocno skomplikowana? Jak szybko można się w nim odnaleźć?

3. Jaki serwer będzie do niego potrzebny (link do oferty?)?

4. Czy program ma funkcję podlinkowania dodanych komentarzy?

No i pytanie na koniec: Czy warto? Cena jest na prawdę niska. Niższa od ceny Publikera, który z powodzeniem daje radę wypozycjonować łatwe i średnie frazy lokalne. Czy Scrapbox jest lepszy czy gorszy od Publikera pod tym względem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SB nie sluzy do pozycjonowania

2. Troche zajmie ale bez przesady poradnikow jest od groma

3. scrapeboxvps.com - jak nie robisz masowo to na localu tez pociagnie

4. Jest dodatek rapidindexer tylko jego lata swietnosci mineły

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy Scrapbox jest lepszy czy gorszy od Publikera pod tym względem?

Czy młotek jest lepszy od siekiery :)- choć podobne narzędzia jednak funkcjonalnie nie są takie same, więc nie można w ten sposób porównywać.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czego używa się Scrapboxa?

Rozważasz kupno softu o którym nawet nie wiesz, jakie ma funkcje?

Jeśli pytasz o różnice między Publikerem i Scrapeboxem to znaczy, że nie masz pojęcia o działaniu ani jednego ani drugiego softu.

Wychodzi więc na to, że nie zadałeś sobie trudu zapoznania się z opisem czy to jednego czy drugiego softu przed zadaniem pytania.

Dam Ci dobrą radę: najpierw zastanów się co chcesz osiągnąć i jakimi metodami, później zapoznaj się z softami, które mogą Ci to ułatwić

a dopiero na końcu zadawaj konkretne pytania odnośnie konkretnych softów.

Jak już to wszystko rzetelnie zrobisz to mogę Ci zagwarantować, że będziesz się sam sobie dziwił jak to możliwe, że chciałeś porównywać

Publikera ze Scrapeboxem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności