Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko, bo sprawdzam test ip proxy

mam ok 8 tys. adresow

mialem PASS1 i wykryło mi ok 350 adresow good

teraz mam pass3 juz i mam 300 adresow good i ciągle mi się zmniejsza...

ILE RAZY mi to pass bedzie sie robiło jeszcze?

OK skończyło ;)

Edytowane przez donlupak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko przy lączku 4 MB download/1upload jakie dać najlepiej ustawienia na fast poster :)

jak rozumiem, co polecacie wykonywać fast poster czy inne?

wiem ze skutecznosc by była wyzsza, no ale tez czas tego dodawania...

nie mam pojecia juz sprawdzam ustawienai, zbytnio nie widze roznicy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Dzisiaj, 08:12 dajesz ogłoszenie że kupisz bazę AA

, po 4 h oferujesz na PIO już płatne blasty scrapeboxem to chyba musisz to wiedzieć jakie dać najlepiej ustawienia na fast poster :) .

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARMOWA Lista 900 tys skuteczność na poziomie 20% ( prywatne proxy lokalizacja USA) 900kAA.maxpan.pl.zip

Po kod do archiwum zgłaszać się na PW , lista DARMOWA

Nie dam kod do archiwum osobom co oferują blatne blasty scrapeboxem, lub tym kogo mam zbanowanego :)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uświadomiłeś mnie w tym ze na PIO nie warto dawać darmowe listę z jakiej można uzyskać ok 150k linków :), bo jest do d...y. Użytkownik wyżej chce 100 ZL za taki balst :P

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, czytaj jak chcesz: dla mnie taka lista jest do d... bo robię sobie znacznie mocniejsze i skuteczniejsze, a jak nie mam akurat czasu zrobić, to kupuję u sprawdzonego źródła i skuteczność nigdy mi nie spada poniżej 50% (a czasami jest 80 i ponad): wtedy wiem, że jest to dobra lista aa

natomiast sporo jest tu 'młodzieży', dla której baza 900k, którą SB przy dobrych wiatrach będzie obrabiał ponad tydzień, wykona 150k linków jest OK :)

mimo wszystko wolałem, jak rozdawałeś za wpłatę na fundację Ani Dymnej: przynajmniej jakaś korzyść z tego była :P

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na fundacje kończę już listę ale z wiadomych przyczyn będzie o wiele lepszej jakości.

Dalej nie widzę nic złego w udostępnieniu list tego poziomu za darmo ( wystarczę ja odfiltrować po strzale i zrobić z niej 200k), na zagranicznych forach takie listy masz 5-10 szt dienie i jakoś nikt nie mówi ich nie udostępniać.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności