Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Max, Stary, przecież Ci nie bronię udostępniać

jedynie pojęcie aa i 20% skuteczności troszkę są dla mnie rozbieżne :P ale może się czepiam :P

chcesz udostępniać? spoko: pewnie chętni się znajdą

moją prywatną opinię znasz: szanuję swój czas i wszystkie jednostki, na których grasują moje SB i XR, żeby im wrzucać taką listę ;) mają inne zadania na ten czas: bardziej efektywne :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast sporo jest tu 'młodzieży', dla której baza 900k, którą SB przy dobrych wiatrach będzie obrabiał ponad tydzień, wykona 150k linków jest OK :P

Nie przesadzajmy - ja dobre listy AA 300-400k puszczam z ustawieniami 50threads/90sec timeout między 1 a 2 dni. Wszystko zależy od listy i łącza :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący tak będzie ok? :)Oddam za darmo listę 900 000 unikalnych url , skuteczność na poziomie ok 20% :P kod do archiwum na PW link do pobrania listy : 900kAA.maxpan.pl.zip

natomiast sporo jest tu 'młodzieży', dla której baza 900k, którą SB przy dobrych wiatrach będzie obrabiał ponad tydzień

sprawdziłem na VPSie za 35 USD ta lista leci 10k url 25 min, co daje 25tys URL 1 h . Obstawiam bedzie lecic ok 3 dni. Właśnie dlatego podzieliłem ja na 2 części. Odpalając jednoczenie 2 kopie czas można skrócić o polowe, 4 szt- w 4 razy

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salab: jak napisałeś: wszystko zależy od listy i łącza i porównujesz dobrą listę do nieprzefiltrowanej listy

mam nadzieję, że złapałeś różnicę :P

no i jest jeszcze jeden parametr, który ma wpływ na czas: dobre proxy :P

jak masz zachowane wszystkie trzy parametry, to wtedy masz właśnie np. moje SB :) i 300-400k również robi w jakieś dwa dni max

Max: ślicznie ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@donlupak

czy testy scrapeboxa są zbyt trudne czy excel zbyt wymagający ?

bieżesz SB, do tego listę 30k, dzisiaj wieczorem puszczasz ją na 15s zapisujesz czas i ilość dodan, 30s, 45s, 60s, 90s - na koniec oceniasz czy warto zrobić blasta z ustawieniami 90s czy w tym czasie 3 blasty 30s - podstawowa analiza

Edytowane przez zamulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Sprawdzam scrapeboxem adresy katalogów czy są zaindeksowane przez google czy mają bana. Ale czasami zdarzy się że program pokazuje że katalog nie jest zaindeksowany, ale czasami gdy wpisuje w wyszukiwarke google ten niby zbanowany adres, wyszukiwarka pokazuje że ma taki adres w indeksie.

O co chodzi? Czy katalog dostał bana ale google nadal trzyma go w indeksie, czy program pokazuje błądną informacje?

Przykładowe dwa katalogi:

https://www.zapisany.sex.pl/

https://net.hotele-krakow.net/

Do sprawdzania używam świerzych (bo co chwila je testuje) darmowych proxy.

Edytowane przez sargon162
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB z proxy potrafi tak pokazać.

Dlatego jak selekcjonujesz dobre linki, to te zbanowane warto sprawdzić bez proxy.

Zobacz jeszcze Ping SEO Master.

W moim odczuciu sprawdza dokładniej i szybciej.

Pozdrawiam,

Mariusz

O co chodzi? Czy katalog dostał bana ale google nadal trzyma go w indeksie..

Jak coś dostaje bana to znika z indeksu.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji :jezyk1:

Sprawdzasz z proxy. Zbanowane - ponownie z proxy.

To co zostanie, jesli ci zależy na linkach - bez.

Bo chyba nie masz 5k zbanowanych?

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności