Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

a ja robię harvest 100k blogów, po czym w jedną noc dodaję do 30k i niemoderowanych (od razu się pokazuje) jest w tym ok. 500

jak na jedną noc - nie-najgorsze narzędzie :peace:

dodatkowo mogę np. zrobić 100k harvestu, sprawdzić PR, wybrać od PR5 w górę i zrobić posty ręcznie...

nadal spoko narzędzie

no i na koniec mogę używać wyłącznie do harvestingu - razem z hreferem - i spamować 200k dziennie...

myślę nadal, że narzędzie nie jest najgorsze

no i jeszcze mogę sobie przeanalizować SB linkowanie w wykonaniu konkurencji i dodać się również tam...

ale piwa nim nie otwieram - używam do tego otwieracza albo odkręcanych kapsli: wszystko zależy od oczekiwań @benusso

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju analizy

moje podstawowe

edyta:

przypomina mi się w związku z dyskusją o jakości tego narzędzia stary dowcip o tym, jak zespół drwali dostał piły motorowe i strasznie spadła im wydajność...

zaczęli narzekać, że to jakieś złe piły i w ogóle im przeszkadzają w pracy.

producent wysłał do nich specjalistę, żeby sprawdził, czy piły działają poprawnie

wziął jedną piłę, pociągnął za rozrusznik rozpędzający piłę...

...i wszyscy drwale podskoczyli "q***wa": ta piła warczy!"

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harvestuję jednorazowo od 300 tys do (rekord) 1,8 MIO blogów. Z tego po odsianiu zostaje czasem nawet 30%. Reszte sobie wyliczcie :peace:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu - przecież to odpowiedź dla benusso.

"jak tyle harvesterujesz, skoro najwiecej mozna 99999 razy 4 bo z 4 zrodel? "

Nie wiem gdzie Ty masz te limity, ja akurat 30min temu skończyłem ostatni harvest z wynikiem ~140k linków

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu - zgadzam się w 100%, ale w przypadku SB nie ma mowy o kiepskim sofcie, stąd moje stwierdzenie.

Nawet najlepsze narzędzie na świecie jest tylko tak dobre... jak ktoś kto go używa ;)

Ogólnie to nauka, nauka i jeszcze raz nauka... a efekty przyjdą same.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ilu keywordach osiągacie wyniki powyżej 100k na jeden harvest, bo ja o takim wyniku mogę tylko pomarzyć...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem nie używasz na maxa tego narzędzia (nie wpisuj keywordów) w rubrykę keywords, tylko użyj funkcji Scrape, wybierz "magiczne kółko", ustaw odpowiedni poziom i przemiel to słówko, a otrzymasz powiązane ze swoim keywordem 1000, albo i więcej całościowych fraz w kilku konfiguracjach (na najwyższym poziomie będzie tego kilka tysięcy) i dopiero to exportuj we wspomniane pole i zacznij harvesting... zobaczysz, ile blogów można mieć jednorazowo powiązanych tematycznie (dla google) z Twoim słowem... Przy najwyższym poziomie spokojnie zrobisz kilkaset tys. z jednych żniw. Np dzisiejszy wynik na jedną z interesujących mnie fraz: 234639 blogów... nawet mi się nie chce marnować czasu na grubszą ich analizę, bo potrzebowałem do szybkiego zrobienia kilku tys. wpisów (wynik z nocy: 4844 linki aktywne do podanej w SB liście)

no i przemyśl jakieś szkolenie z tego narzędzia: zobaczysz, jakie potrafi być efektywne przy umiejętnym stosowaniu...

Jak powiedział Marcin: to podstawowe narzędzie...

a jak ktoś próbuje zaawansowaną wiertarką udarową wbijać gwoździa... to zawsze będzie uważał, że to narzędzie się do tego nie nadaje i jest kiepskie: wystarczy poczytać instrukcje, których na necie są setki albo skorzystać ze szkoleń:

a'propos, Panowie, ktoś jeszcze w tym roku planuje szkolenie? Bo Marcin obiecał dopiero w kwietniu, nad czym strasznie ubolewam...

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu - przecież to odpowiedź dla benusso.

"jak tyle harvesterujesz, skoro najwiecej mozna 99999 razy 4 bo z 4 zrodel? "

Nie wiem gdzie Ty masz te limity, ja akurat 30min temu skończyłem ostatni harvest z wynikiem ~140k linków

trzeba było kupić orginał bez limitów.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności