Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie listy websites a mianowicie jak dodam tam jeden adres to wiadomo adres dodawany jest do blogów z listy a jak się ma sprawa jeżeli np do listy dodam 5 adresów to w jaki sposób one są umieszczane czy te 5 adresów jest dodawane do każdego bloga tworząc osobne posty czy może jest to dodawane w jakiejś kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy z proxy? tylko 3 mi znajduje a resztę odrzuca ...

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tyle.

robiłeś to w ostatnim czasie?

to by było na tyle :

Not officially, please see the FAQ located here: www.scrapebox.com/faq. Do you allow buying and selling cheap second hand ScrapeBox licenses? A. No, we tried in the past however most of ese second hand licenses have caused problems with sellers claiming the license was hacked and attempting to get the license back after receiving the money, they also cause a huge load on support staff mediating between buyer and seller, trying to determine who the real owners of licenses are due to bad deals, terminating and re-assigning license to different details, complaints from being ripped off etc. ScrapeBox is an affordable one time purchase, and the risks and support overheads far outweigh the potential few dollar savings. Regards, ScrapeBox Support.www.scrapebox.com
Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek przenoszę ze swojego [startup], a dotyczy on kwestii sprawdzania proxy w SB. Otóż od dłuższego czasu dało się zauważyć z tym problemy. SB oznaczał jako FAILED proxy, które w konsekwencji były jak najbardziej dobre.

Ostatni update (o którym wspomniał arve_lek) miał coś w tym względzie zmienić, jednak wyszło jak wyszło i nadal problem występuje. Support informuje, że prace nad problemem w dalszym ciągu trwają.

W tym układzie dobrze jest weryfikować proxy przy pomocy własnych skryptów lub narzędzi jak Proxy SEO Master.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy proxyfire darmowa wersja też będzie skutecznie sprawdzać Twoje proxy?

Darmowa wersja ma tylko ograniczenia w ilości wątków o ile pamiętam, więc w przypadku sprawdzania nie

powinny być różnicy.

Swoją drogą ja nie wiem jak ustawić PF, żeby sprawdzał mi proxy pod Google. Da się w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makauer-czy proxyfire darmowa wersja też będzie skutecznie sprawdzać Twoje proxy?

Tak.

Jak chcesz jednak weryfikować pod względem użyteczności w Google to PSM. Gdy jednak nie masz tego narzędzia, to zdecydowanie polecam Proxyfire - wersja darmowa w zupełności do tego wystarczy.

Jednocześnie jak ktoś chciałby sprawdzać przez Proxyfire to mogę podać proxyjudge - na PW.

Ogólnie spawdzasz proxy w SB chyba jest najgorsza częścią tego narzedzia, najbardziej nie dokładna ogólnie było tak od zawsze

Niestety tak to właśnie wygląda i aż dziw bierze, że do tej pory nie mogą się z tym uporać.

Swoją drogą ja nie wiem jak ustawić PF, żeby sprawdzał mi proxy pod Google. Da się w ogóle?

Co do zasady w paczce pobranej z ich strony powinien już taki skrypcik być. Wchodzisz w Settings --> w częsci Checkers zaznaczasz Fixed i ptaszkujesz opcję custom z url: https://google.com

Jak będziesz miał problemy to pisz na PW. Przy starych ustawieniach może nie działać - trzeba pogrzebać w ustawieniach sprawdzacza.

Edytowane przez makauer

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności