Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie spawdzasz proxy w SB chyba jest najgorsza częścią tego narzedzia, najbardziej nie dokładna ogólnie było tak od zawsze

Pisałem w tej sprawie maila do supportu i szybko zareagowali. Wyszła bodajże 2-3 dni temu aktualizacja SB. Teraz sprawdzanie działa znacznie lepiej.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, iż z aktualnie udostępnionym API w ProxyMarket wgranie świeżych proxy jest dziecinnie proste, odbywa się bez logowania na konto i można ich swobodnie używać bez sprawdzania - każde pobranie dostarczy działających proxy. Kilka kliknięć i świeże prosiaki mogą hasać po polach guglacza :)

Edytowane przez makauer

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nadal działa lipnie sad.gif

Ale jest progres :) Jeszcze będę męczył support. Będę musiał im udostepnić program PSM żeby sobie porównali (tylko nie wiem czy licencja na to zezwala, będę musiał napisać do Miona).

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwala, będę musiał napisać do Miona).

Nie widzę przeciwwskazań :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku powiem, ze szukalem w google, ale nic nie znalazlem.

Jestem na etapie testowania wtyczki rapid indexer. Ale nie do konca rozumiem na jakies zasadzie dziala.

1. Czy moglby ktos w skrocie powiedziec w jaki sposob google trafia na strony, ktore wrzucamy

2. Przy indeksacji wynikow wyszukiwarki czasami po wejsciu na link z listy rapid indexer ucina mi moj link, ktore chce zaindeksowac. Czyli np:

Po wejsciu na link z rapida w polu wyszukiwania zamiast:

https://at.ask.com/web?qsrc=1&o=0&l...=www.viptoys.pl

jest:

https://at.ask.com/web?qsrc=1&o=0&l=dir

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie dotyczące rapid indexera mianowicie

Mam listę kilku tysięcy adresów na nockę zarzuciłem rapidindexera i masa z adresów jest nieaktywna. Niestety nie ma możliwości wyeksportowania prawidłowych adresów tylko wszystkie.

W jaki sposób odsiać listę nieaktywnych linków, aby następnym razem mieć porządną listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności