Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak @Mion napisał - jeśli ktoś skonfigurował serwer proxy aby był anonimowy, to on sam z siebie nagle nie stanie się transparentny. Aby tak się stało, to właściciel musi skonfigurować serwer ponownie, więc to raczej kwestia znalezienia się w nieodpowiednim miejscu (a raczej proxy) w nieodpowiednim czasie :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jeszcze małe pytanko odnośnie aktywacji scrapeboxa na innej maszynie podczas pierwszej aktywacji wygenerowało mi "License Key:" i chciałbym wiedzieć gdzie mam to teraz wpisać przy zmianie licencji czy w polu Transaction ID czy może w innym miejscu bo o ile pamiętam to w tym polu wpisywałem numer transakcji z paypala a nie wiem jak to jest przy zmianie licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan wielkie dzięki jeszcze raz za odp tak też zrobię i dzięki za linka na pewno się przyda nie wiedziałem że jest taki zbiór podstawowych informacji na forum o sb. Pozdrawiam

Wszystko już działa i śmiga aktywacja trwała może 5 minut i wcale nie był potrzebny ten wygenerowany klucz licencji wszystko wypełniłem tak jak za pierwszym razem. Nie wiem może ten klucz jest przydatny gdy piszemy do suportu na e-maila bo za każdym razem jest on inny.

Edytowane przez sev-com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jako doświadczonych userów scrapeboxa kilka pytań. Przymierzam się do zakupu proxy prywatnych - jednak te publiczne, nawet z zamkniętych for nie daja rady. Czy do testowania zaindeksowania strony w google muszę mieć polskie proxy? Testowałem na kilku 100% działających i szybkich ale publicznych proxy i dostawałem błedne informacje o zaindeksowaniu (bez proxy oczywiście zwraca prawidłowe wyniki).

Ile potrzebowałbym proxy dla komfortowej pracy na jednej kopii scrapeboxa przy łączu 4mb down i 1 mb up?

Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć o proxy ze strony: https://scrapeboxproxy.com/ ?

Będę wdzięczny za Wasze opinie, bo proxy trochę jednak kosztują a nie wiem osiągnę nimi zamierzony efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności