Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

@skuteczność jest do niczego, na prywatnych masz o wiele lepszą

Przede wszystkim zależy co rozumiesz pod pojęciem "publiczne" proxy, bo jeśli te pobrane z "proxy list" to z pewnością Masz rację. Ale publiczne proxy to nie tylko takie jak wyżej, więc tu sprawa wygląda zupełnie inaczej...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu może ktoś poda,

donlupak, zapowiedziałeś się, że jutro kupisz pakiet na ProxyMarket.pl, zatem proponuję Ci, abyś wtedy spróbował sprawdzić proxy i zobaczyć czy publiczne faktycznie nie nadają się do postowania... Oczywiście pomija już kwestię różnicy w cenie, gdzie za ponad 60 zł dostajesz tylko 10, a na ProxyMarket.pl za 52 zł możesz mieć 60 i bez obaw korzystać z nich również przy harvestowaniu.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale to tylko kupuje do tworzenia listy a nie do postowania, a ja szukam czegos pod postowanie :D

wczesniej tworzyłem listy z tych proxy co podałeś, no ale teraz trzeba po prostu zakupić sobie je i tyle

a ja szukam prywatnych, to pytanie też do ciebie pisałem chodź uzyskałem jedynie odpowiedź, że są to publiczne proxy a nie takie a mi chodzi o prywatne coś z tego rzutu https://www.yourprivateproxy.com/

P.S. baza AA 170 tys. na publicznych co podsyłałeś wychodziło 20-35%

przy proxy 30 sztukach wychodzi prawie 70-90% więc różnica jest magiczna (wiesz pokazuje ci te wyliczenia z roznych baz, roznie to wyglądalo zalezalo od bazy)

Edytowane przez donlupak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. baza AA 170 tys. na publicznych co podsyłałeś wychodziło 20-35%

przy proxy 30 sztukach wychodzi prawie 70-90% więc różnica jest magiczna (wiesz pokazuje ci te wyliczenia z roznych baz, roznie to wyglądalo zalezalo od bazy)

Wrzucane za darmo listy publicznych proxy, nigdy nie dadzą Ci zadowalających wyników i nawet najlepsze publiczne proxy nie będą dawały takich samych wyników jak prywatne. Wynika to głównie z tego, że proxy szybciej padają, a nawet jak chodzą, to mają o wiele słabsze osiągi (głównie prędkość) ponieważ więcej osób z nich korzysta. W ProxyMarket.pl masz jednak stałą kontrolę i gdy jakieś przestanie działać zaraz jest zastępowane, a także jak stanie się wolne (czas odpowiedzi >10 sek.) również wypada z bazy. Zatem masz dostęp przez cały czas do najwyższej jakości publicznych proxy. Co powinno mieć decydujące znaczenie przy pracy.

Co do prywatnych, jeżeli już ktoś się upiera i gotów jest przepłacić, to nie wiem jak teraz ponieważ od długiego czasu już z nich nie korzystam, ale kilka miesięcy temu poleciłbym buyproxies.org.

Zresztą jak kupisz jakiś pakiet u nas, zawsze możesz przetestować i skalkulować, czy opłaca się wyciągać grubą kaskę na prywatne, czy wystarczy ograniczyć się do ProxyMarket.pl.

Ostatecznie i tak każdy powinien to na własnej skórze sprawdzić.

Pozdrawiam

Edytowane przez makauer

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuteczność jest do niczego, na prywatnych masz o wiele lepszą

Pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Porównując prywatne proxy o których pisałem wcześniej do proxy z ProxyMarket, nie mam zamiaru dopłacać do tych pierwszych. Ale rób jak chcesz.

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Przetestuje i CI powiem :) tutaj też kupowałem i jestem zadowolony...

- mi zależy na tym aby puszczać blasta i uzyskiwać jak najlepsze wyniki, bo czas to pieniądz a na jednej jednostce odpalasz 4 SB i jedziesz

EDIT:

LUMBO

makauer umieszczał proxy nam już na forum, testowałem je i wiem jak to wygląda... pierwszy dzień paczka śmigała na poziomie 35% ale poźniej już było gorzej, przy proxy z https://www.yourprivateproxy.com/ jest o wiele więcej

najlepiej będzie, jeśli zakupisz sobie tutaj proxy i przestestujesz te co masz i te co są tutaj

Edytowane przez donlupak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makauer umieszczał proxy nam już na forum, testowałem je i wiem jak to wygląda...

Jak napisałem powyżej, nie ma co porównywać list zamieszczanych do powszechnego użytku z prywatnymi, bo te pierwsze zawsze gorzej wypadną. W listach, które zamieszczałem rzadko miałeś okazję spotkać proxy z latency poniżej 1000. Głównie leciały prosiaki z przedziału 1000-2000, a zatem już na starcie osiągane wyniki nie mogły być lepsze.

Generalnie jeżeli nie postujesz w sposób ciągły, z 2-3 i więcej jednostek, to swobodnie można to robić nawet na mniejszych pakietach z ProxyMarket.pl i wyniki wcale nie będą dużo gorsze. Jeżeli chcesz to robić na dużo większą skalę, do przyda się zdecydowanie większy pakiet z opcją wyboru anonimowych proxy. W łącznym rozrachunku wychodzi się dużo korzystniej niż na prywatnych.

Tak to wygląda przynajmniej u mnie... chociaż nie tylko u mnie :)

Ale jak też powiedziałem, każdy powinien przeprowadzić własne testy.

Przypomina mi się taki dowcip:

"Radziecki kuter rybacki złowił wieloryba. Podczas mierzenia okazało się, iż od ogona do głowy ma 16m, a od głowy do ogona 15m. Sprawa była na tyle poważna, iż postanowiono wyjaśnić ją u samej góry. Po tygodniu przyszła odpowiedź - Nauka radziecka zna takie przypadki, dla przykładu: od poniedziałku do niedzieli jest 6 dni, a od niedzieli do poniedziałku, tylko 1 dzień". :P

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donlupak miałem proxy w yourprivateproxy, virpus, squidproxies i w jeszcze jednym którego nazwy nie pamiętam. Ypp jest dobre ale strasznie drogie i wg. mnie nie ma potrzeby przepłacać. Ja nie będę Ciebie na siłę przekonywał to twoja kasa :)

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok z proxy market na 20 ip

ustawienia 50 connect i time 90 na fast i slow daje ok 26% wejść (a bazę kupiłem z https://scrapebrokers.com/february-autoapprove-list) jadę na dofollow

sprawdzałem na 4mb D/ 1mb U

teraz jadę na tym proxy na

5 connect i time 90 fast i slow (na zakończenie powiem ile weszło na takim łączu)

oczywiście za 2-3 dni opublikuje na 80MB down / 5MB upload !!!

na tym proxy

potem zwiększe do 40 proxy i podeślę info

EDIT: mowie o samych success bo nie sprawdzałem checklink ;)

JAK MACIE JAKIEŚ INNE SPOSTRZEŻENIA, dajcie info jakie ustawienia dać na

4MB download / 1 upload

80 MB download / 5 upload

wtedy podęslę Wam inne info też

Edytowane przez donlupak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buzu

zgadzam się w pełni z Twoim zdaniem, kiedyś sprawdzałem dla różnych szybkości łącza (ograniczanych routerem) najlepsze ustawienia dla ScrapeBoxa, udało mi się znaleźć ustawienia które dają około 300 wpisów na minutę, tak samo trzeba by przetestować proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności