Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z pogranicza tego działu oraz Google. Zapytania które są poniżej służą do wyciągania stron z adresami mail:

budownictwo opole intitle:kontakt

budownictwo opole inurl:kontakt

budownictwo opole intitle:contact

budownictwo opole inurl:contact

Pytanie jest czy poniższe zapytanie da taki sam rezultat co każde powyższe wykonane z osobna połączone w całość?

budownictwo opole intitle:kontakt OR inurl:kontakt OR intitle:contact OR inurl:contact

Edytowane przez Tom:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem najniższy pakiet z proxymarket, ale na razie tylko harvestowałem, sprawdzałem death/alive, indeksację i pr działało dobrze. Przez kilka godzin scrapebox ładnie chodził, wcześniej jak wyszukiwałem samemu z publicznych list po kilku godzinach nic mi nie zostawało.

Jeśli chciałoby się skutecznie komentować z tymi proxy to chyba trzeba by było lecieć po 1000 i sprawdzać czy nie padły jak tak to odświeżać i pobierać nowe ze strony i dalej komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podczas postowania Scrapeboxem używam proxy i w moim antywirusie non stop wyskakują jakieś ataki przykładowo"web atak: Blackhole Toolkit Website 12" czy inne patrząc w historię jest tego mnóstwo i tu moje pytanie czy to jest normalne i się tym nie przejmować ? nie chciałbym mieć jakiś niepotrzebnych włamów na kompa czy też wirusów dodam że mój antywirus to Northon Internet Security 2012

Edytowane przez sev-com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat bardzo normalne, bo często strony, do których się dodaje są zawirusowane, co akurat nie powinno Cię dziwić: skoro Ty możesz dodać komentarz, to dlaczego ktoś nie może wrzucić wiruska :)

ale norton radzi sobie z tym bezproblemowo: też mam na jednym stanowisku SB i Nortona: śmiesznie się ogląda "chmurki" o atakach :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to chciałem wiedzieć a czy northon może mieć jakiś negatywny wpływ na postowanie taki że scrapebox będzie miał mniejszą skuteczność w dodawaniu gdyż może być blokowany przez northona

Chciałbym się także zapytać o jeszcze jedną rzecz odnośnie postowania ilość połączeń mam ustawione na 80 i w programie gdy wyświetla mi taka ilość podczas postwowania w znacznym stopniu obciąża mi łącze ale co jakiś czas liczba połączeń spada do zera zwalniając łącze i znów wzrasta do 80 nie wiem jak jest u was czy program non stop obciąża łącze i czy takie działanie jest normalne ?

Witam odnośnie mojego drugiego pytania odpowiedz znalazłem na forum przekopując się przez wszystkie posty odnośnie sb wystarczy odznaczyć opcję "Fast Poster Connection balancing" i sb postuje bez zwalniania łącza może komuś się to przyda pozdrawiam.

Edytowane przez sev-com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ostatnio łatają i wydają aktualizacje w szybkim tempie :D To kolejna w ciągu ostatnich dni:

v1.15.36 New: Ability to disable speed test in proxy checker to allow faster testing. Fix: User/Pass could be stripped when exporting proxies to file. Also: Several fixes and enhancements.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie przeleciałem wszystkie 165 zakładek odnośnie scrapeboxa zajęło to całą niedzielę ale było warto. Mam tylko pytanie odnośnie prywatnych proxy większość poleca stronę https://www.yourprivateproxy.com/ i przykładowo wykupuje pakiet 10 proxy i chciałbym wiedzieć jak się mają sprawy gdy któreś proxy padnie bo przecież kiedyś to musi nastąpić czy dostaję od razu nowe proxy czy może jest też jakiś limit czy może to działa na zasadzie działania proxy market że każde padnięte proxy jest natychmiast zastępowane działającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiek dzięki za odp na razie wstrzymałem się z kupnem prywatnych proxy na rzecz proxy market wykupiłem pakiet 60 prosiaków na miesiąc tylko teraz kwestia czym te proxy sprawdzać czy bezpośrednio w scrapeboxie czy może w narzędziu od Miona Proxy seo master 1.6 wrzuciłem tą samą listę proxy do programów i w scrapeboxie wyskoczyło mi że jest o 20 proxy więcej padniętych niż w seo masterze i teraz nie wiem co robić czy scrapebox ma nadal błędy i wyszukiwać tylko przy pomocy narzędzia miona i tak wyselekcjonowane proxy od razu wrzucać do scrapeboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy scrapebox ma nadal błędy i wyszukiwać tylko przy pomocy narzędzia miona i tak wyselekcjonowane proxy od razu wrzucać do scrapeboxa?

Powiem tak, po ostatniej aktualizacji SB zdecydowanie lepiej sprawdza proxy pod względem użyteczności w guglaczu. Jednak występuje problem z prawidłowym oznaczaniem proxy z portem 36081. SB określa go mianem FAILED pomimo, iż proxy na tym porcie mają się doskonale.

Kolejną kwestią jest zagadkowe IP Test. Nikt tak do końca nie wie za co ten rodzaj testu odpowiada. Logicznie byłoby stwierdzić, iż weryfikuje, które proxy jest transparentne, a które nie, jednak gro transparentnych przechodzi ten test. Więc o co chodzi?? A zauważyć należy, iż z naszych proxy potrafi odrzucić 15-30 %.

Jedno wiem z całą pewnością, program autorstwa Miona - PingSEOMaster określa, jako dobre proxy, które faktycznie prawidłowo odpytują guglacza. Ten sam system przyjęty jest w ProxyMarket.pl. Kwestia anonimowości, to już inna para kaloszy ponieważ bezpośrednio wiąże się z rodzajem wykonywanych działań i główne znaczenie ma w zasadzie przy postowaniu, ale na większą skalę.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co wyczytałem proxy transparentne pokazują wszystkie dane użytkownika co za tym idzie nie jest się anonimowym. Teraz moje pytanie "makauer" jak się ma sprawa oferowanych przez ciebie proxy na proxy market czy tam też się zdarzają się takie transparentne proxy? i w jaki sposób można je sprawdzić które są które i jaki to ma wpływ na postowanie wiadomo proxy używa się raczej aby nie dostać bana i być chyba anonimowym w tym co się robi a nie chciałbym mieć z tego powodu jakiś nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sev-com, wolny było napisane :

Pragnę oznajmić, iż wprowadzamy kolejną, darmową funkcjonalność przypisaną do następujących pakietów:

- Medium/150 3 m-ce

- oraz wszystkie pakiety Maksi, zarówno na 3 m-ce jak i na 1 miesiąc.

Wspomniana funkcjonalność to:

Opcja pobrania do 500 proxy dokładnie oznaczonych, co do geolokalizacji i stopnia anonimowości.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności