Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Malwarebytes' Anti-Malware, ale nie jest to darmowe

Osiek moim zdaniem nie warto zasysać wszytko na VPS czy dedyka na blogach, forach sie roi od trojanów i innych zabawek.

VPS-ie można postawić publikera

jest to Windows VPS, teoretycznie chyba można spróbować w xaampie to odpalać, ale nie dasz sobie rady myślę. Po 2 gie to ze kupieles VPs za 35 USD nie znaczę ze możesz wepchać tam wszytko. Po prostu nie warto i on nie jest gumowy, ma tylko 1 Giga ramu i tak dalej.

SEO to koszta i trzeba z trym się liczyć lub zmienić branże

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki przypadek, że dodatek DupRemove nie chciał podzielić dużej listy? Połączył kilka list bez problemu, usunął duplikaty ale jak chce podzielić 2,2mln adresów na paczki po 500k to chwilę myśli, po chwili przestaje (wygląda jakby wszystko było OK) a plików jak nie było tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq -> zaczekaj, takie listy może długo zapisywac, wejdz w folder w którym ma zapisac i co jakis czas kliknij f5 -> jesli plik się "powieksza" - zaczekaj.

Z tego co zauważyłem tutaj ram nie ma wpływu, po prostu robi to wolno.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku XR za 590 USD masz 2 licenzji ( może jednoczesnej działać 2 xrumery w rożnych lokalizacjach). Uprzedzam pytanie o kupowanie na spółkę. Botmaster skutecznie to wyłapuje i masz BAN bez zwrotu kosztów ( już parę osób z PIO o tym się przekonało).

Scrapejet, AOI, SLiqSubmitter domyślnie tez masz 2 licencji

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam z wirtualny wole VPSy i dedyki, cena obecnie na tyle dostępna ze jak przeliczyć cenę łącza internetowego i ceny prądu, to niema sensu męczyć własne maszyny. Ale każdy ma swoje przyzwyczajenia i sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poprzednich postach makauer zacytował (treść poniżej) chciałbym wiedzieć jakie są następstwa dostania się na taka listę no nie wiem czy potem z takiego IP nie będę mógł się wejść na jakąś stronę czy też zarejestrować na jakimś forum czy takie IP po jakimś czasie zniknie z takiej listy czy też zostaje już na stałe no i jakie narzędzie zbiera te IP które spamują blogi może to jest sprawka tak rozsławionego Aksimeta byłbym wdzięczny za wyjaśnienie mi tych rzeczy gdyż mnie te pytania bardzo nurtują.

"Teraz co daje nowa funkcja wybór list proxy krótko mówiąc można wybrać dla wykorzystania proxy przez jakie nie widać wasze oryginalne IP. Jeśli przy harwestowaniu, pingowaniu to niema żadnego znaczenia, to przy prostowaniu rożnymi narzędziami warto zwrócić uwagę czy wasze, lub IP dedyka czy VPSa nie pojawia się na serwisach typu https://www.stopforumspam.com/search.php. Oczywiście za wyjątkiem serwerów bulletproff."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takiego IP nie będę mógł się wejść na jakąś stronę czy też zarejestrować na jakimś forum czy takie IP
tak, takie twoje IP jest blokowane u wszystkich kto korzysta z ich API
i jakie narzędzie zbiera te IP które spamują blogi
poczytaj tu https://www.stopforumspam.com/forum/ Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności