Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

oki chyba nie do końca rozumiesz co piszesz :D

postuję poprzez proxy

jeśli prostujesz przez proxy to i tak ich spamujesz, tylko jedne proxy na to pozwalają a inne nie.

Czas stawienie wlasnych bramek już się skończył, z wszystkich znanym mi tanich VPS z ilością proxy +5 wywalają lub za za-spamowanie IP, lub za drastyczny transfer cop przechodzi przez bramki

VPS-ie jest postawiony squid i postuję poprzez proxy

to zdanie jest całkowicie bezsensu, bo jeśli stawisz swoje bramki to przez nich prostujesz, a jeśli prostujesz przez proxy inne to poco tobie bramki? :)

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YPP nie korzystam, ale można i za 1,7 USD kupić dobre szybkie prywatne proxy które są dedykowane pod SB poszukaj w necie ja podawać url nie będę, na szczęście tam polaków jeszcze niema i niema trucia berta właścicielom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki MaxPan rozumiem a może wiesz na jakich zasadach na takich serwisach wymieniane jest proxy na nowe bo jak większość przydzielonych mi proxy trafi na spam listę to i chyba skuteczność prostowania drastycznie spada ?

Edytowane przez sev-com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem a w poście wyżej pisząc"VPS-ie jest postawiony squid i prostuję poprzez proxy" miałem na myśli prostowanie przez squida nie potrzebnie dodałem jeszcze słowa "poprzez proxy"

Widzę że piszę ze specjalistą w tych sprawach i może mnie uświadomisz czy bramka squid to jest to samo co proxy prywatne oferowane przykładowo na YPP ? i czy np. 10 proxy starczy do normalnego prostowanie czy raczej trzeba mieć już ich w znacznie większej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salab tu się z tobą zgadzam wiem że pytam pewnie o podstawy ale i o takie rzeczy które moją niewiedzą mogę sobie zrobić niepotrzebnych problemów więc wolę zapytać a tak w ogóle to każdy z profesjonalnych użytkowników tego forum pewnie był kiedyś na moim miejscu i zadawał takie pytania. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj palec to odgryzą rękę, salab masz racje dzień darmowych szkoleń się skończył :D

salab tu się z tobą zgadzam wiem że pytam pewnie o podstaw
jak wiesz to poszukaj sobie,

wszytko co pytasz znajdziesz na tym forum.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan wielkie dzięki za odpowiedzi na moje ciężkie pytania :D choć przyznam się szczerze że właśnie takich podstawowych rzeczy szuka się najgorzej trudno się do nich dokopać bo każdy co jest w temacie od dłuższego czasu wypowiada się na te tematy jakby było to coś oczywistego i trudno wyciągnąć te podstawy jeszcze jak mamy przekopać z 200 zakładek forum odnośnie jednego zagadnienia z czego przykładowo połowa to przepychanki pomiędzy użytkownikami no ale nie ma łatwo i jak to się mówi człowiek uczy się całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności