Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka pytań, mam problemy z harvestowaniem, używam pliku do którego wprowadzam stałe takie jak

"Powered by wordpress" %KW% , wpisuje frazy klikam M, i z automatu lecą mi wpisy.

Jednak tragicznie to wygląda jeśli chodzi o ilość linków, najwięcej linków leci dzięki Bing, reszta w większości to kilka/kilkaset linków.

Na sam koniec z 600k ( pobranych z bing ) zostaje 3% użytecznych, co robie źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mi wyjaśnić, czemu scrapebox nie potrafi poprawnie zweryfikować zaindeksowania wpisów w katalogach?

próbowałem już z proxy i bez oraz z różnym max conn. ale czasem zaindeksowany pokazuje jako no i odwrotnie, czy on nie korzysta z komendy site? Juz nie wspomnę o tym że domeny idn w ogóle pomija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisy rózne mają że tak powiem różne wyniki w g, chodzi o to że wpis w serpach jako wynik katalogu (link sprawdzany) nie jest tak samo widziany jak z wordpress które ślicznie sprawdza.

Edytowane przez farcrytabor3

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może liste keywordsów do harvestowania?

Ale taką żeby nie była za duża, bo znalazłem gdzieś na anglojęzycznej stronie ponad milion haseł i nie dość że mi harvestuje jż kilka dni, to jak usuwam duplikaty to mi usuwa ok 80% wyników - zdecydowanie za duża lista słów kluczowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: skąd pobrać to ustrojstwo? Bo szukam na torrentach, rapidzie i innych cudach, ale tam są wszędzie archiwa zabezpieczone hasłem. Oczywiście już kupiłem to narzędzie, tylko skąd je pobrać i zainstalować, bo w mailu od nich nic nie jest napisane na ten temat?

Edytowane przez Mały Kajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dostałem - szukałem jednak linku o nazwie download albo podobnej. Dzięki Ci jednak za pomoc - dzięki Tobie poradziłem sobie ze wszystkim i już zabieram się za świeże testowanie programiku. Oczywiście będę go używał na świeżej liście auto approve do podlinkowania zaplecza.

PS. Korzystam z wtyczki ScrapeBox Rapid Indexer i mam pytanie: dlaczego ta wtyczka przycięła mi listę i z 5 milionów zrobiło się 600k?

Edytowane przez Mały Kajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności