Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

@200K Auto Approved Dofollow Blog List

Czasem może mały warning wyskoczyć przy wejściu na link. Jakieś śmieci próbują się wczytywać przy okazji.

Przykład:

Strona:

https://promoprizeland.com/?sov=301285&...1&noalert=1

Uwagi:

Dostęp do strony został zablokowany przez ESET Smart Security.

Strona znajduje sie na liście stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne

aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta.

Just in case. :D

@Mały Kajtek

Taki ma limit po prostu. Duże listy dzielisz na małe i gra gitara.

Pozdrawiam

Kyub

Edytowane przez Kyub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyub, takie coś to na porządku dziennym co ty chcesz od blogów, jeśli ok 15 seokatalogow polskich ma do dzisiaj trojana w kodzie i nikt z właścicieli tym się nie martwi. Wystarczę dobrze zabezpieczać się, na VPSie czy dedyku tez

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak dzielić duże listy na mniejsze, ponieważ nie mogę komputera zostawiać włączonego na noc - może działać max 10 godzin na dobę.

Edytowane przez Mały Kajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czas i chęci napis takie coś jeszcze do PHPld, kupę osób mnie pyta jak harwestowac i filtrować po krajach, a tak będę kierować do ciebie na bloga

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok napiszę !!! Tylko nie wiem kiedy, bo mam ponad 20 szkicy artykułów zaczetych i musze je jakoś pokończyć :)

Mam nawet jeden szkic (to miałbyć mój pierwszy artykuł na blogu, ale jakoś nigdy go nie ukończyłem - pewnie dlatego, że miał zawierać wideo nagrane przeze mnie. Ale na pewno kiedyś go dokończę ;) Na razie artykuł ma ponad 1tyś wyrazów)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrapebox odpala i aktywuje mi się normalnie na komputerze, zaś na maszynie wirtualnej (VMWare) nie aktywuje się. Czyżby trzeba było wykupić nową licencję na maszynę wirtualną?
TAK oczywiscie

Dlaczego na wirtualne maszyny trzeba dokupować licencję a nie wystarczy przepisać licencję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przepisać

We permit one license change per calendar month in order to accommodate your change of circumstances. This is provided free of charge, however excessive license changes beyond the one free changeover per month may incur a $10 administration fee.

no chyba że chcesz mieć i na kompie i na maszynie naraz, to wtedy kupujemy nową.

Edytowane przez Kinger

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to ok. Jakoś inaczej zrozumiałem. A wiecie jaki jest koszt 2 licencji na podstawie pierwszej (na rabat można liczyć)?

Rabat przy takiej cenie i dopiero 2 licencji.

Żart :D

I czy znacie sposób aby uruchomić SB na jednostkach w obrębie sieci domowej?

Tak, kupić kolejne licencje.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. Są (były) dwie oficjalne ceny, poszukaj (jest link w tym wątku).

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności