Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

SB to nie magic tools

I tu się mylisz :D To jedno z najleszych ogólnodostępnych narzędzi.

Kwestia doświadczenia i pomysłowości.

No chyba, że traktuje się to tylko jako narzędzie do spamowania.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym zamieram SB jest spam i to wykonuję. Używam też do paru drobnych rzeczy ale nie takich żeby zasługiwał na miano magic tools. Jest wielo wiciowy i za to się chwali ale dla mnie (człowiek z wymaganiami) brakuje opcji które mogły by dać mu miano magic tools. Dla Ciebie filtrowanie w SB public proxy będzie błogosławieństwem a dla nie mnie rutyną dlatego nie wiem co masz na myśli pisząc swój post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy znacie sposób aby uruchomić SB na jednostkach w obrębie sieci domowej?

Nie wiem czy wiesz, ale program możesz legalnie "odpalić" równocześnie dowolną ilość razy na tym samym komputerze.

Pozdrawiam,

Mariusz

Głównym zamieram SB jest spam i to wykonuję.

To wiele wyjaśnia :D

Dla Ciebie filtrowanie w SB public proxy będzie błogosławieństwem a dla nie mnie rutyną

Gdzieś o tym pisałem?

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba komplikujesz sobie życie, albo czegoś nie rozumiem.

Przenieś licencję na serwer i odpal tam tyle kopii ile łącze wytrzyma. Po co Ci na lokalu?

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym zamieram SB jest spam i to wykonuję
jeśli tak myślisz, to nie będziemy cie oświecać bo ty widzę wszytko już i tak wiesz :D
ale dla mnie (człowiek z wymaganiami)
człowieku z wymaganiami scrapebox jest dalej w czołówce SEOsoftow, ale trzeba umieć jego używać bo komentować blogi z kupionych list każdy głupi może tylko po co?.

A tak na marginesie chyba jesteś moderatorem na forum jednego z najlepszych seo narzędzi jakim jest Adder? Czy się mylę?

Chciałem SB odpalać na domowym serwerze przez zdalny pulpit ale tego się nie da
da się ale w inny sposób i jeśli kupić osobna liczę, ale co ja wiem ;), ja tam taki wymagający człowiek nie jestem :)
a wartość jego używania spada i będzie spadać
fajnie ze tak myślisz, mniej ludzi - więcej tlenu, takie powiedzenie jest.. Ja tam parę dni temu kupiłem kolejna licke, tak dla kolekcji, bo pzreciez
wartość jego używania spada i będzie spadać
:D Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak myślisz, to nie będziemy cie oświecać bo ty widzę wszytko już i tak wiesz :D

Kończę pisać kolejny poradnik tym razem o ScrapeBox i wiem jakie jest jego GŁÓWNE zadanie

człowieku z wymaganiami scrapebox jest dalej w czołówce SEOsoftow, ale trzeba umieć jego używać bo komentować blogi z kupionych list każdy głupi może tylko po co?.
A więc jak widzę jestem człowiekiem o bardzo wielkich wymaganiach i tak z kaprysu korzystam na co dzień z kilku dziesięciu soft. A blogów nie pobieram tylko zbieram je ze słów kluczowych.
A tak na marginesie chyba jesteś moderatorem na forum jednego z najlepszych seo narzędzi jakim jest Adder? Czy się mylę?
Jestem i żeby Was "pozycjonerzy" rozśmieszyć jestem z tego dumny że jetem modem oraz używam tego soft i mam osiągnięcia.
da się ale w inny sposób i jeśli kupić osobna liczę, ale co ja wiem ;), ja tam taki wymagający człowiek nie jestem :)
Uświadom mnie jak to wykonać - Twoje zdanie jest nieczytelne.
fajnie ze tak myślisz
Płacą Ci za pisanie takich bredni?

@MaxPan:

1. czytaj ze zrozumieniem

2. nie udawaj że jestem znawcą SEO

Edytowane przez Tom:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tom - bredzisz :D

jak masz domowy serwerek na gównianym sprzęcie to instalujesz win / uruchamiasz rdp i pop*** na jednej licencji.

Jak chcesz kupić kolejną licencję to tylko w przypadku jak chcesz wykorzystać kolejny "serwer"

Ale Panowie, jest mały myk, dla tych co nie wiedzą ;)

Macie w domu jakieś pudło, należy je zwirtualizować, może być XEN, OpenVX, vmware esx.

Instalujecie na wirtualnej maszynie Win + SB i robicie klona, można mieć kilka klonów, a na każdym kilka licencji :)

Takiego klona możecie sobie wysłać na zdalny serwer i wszystko pięknie działa.

Do tego Remote Desktop Connection Manager i dodajemy serwerki oczywiście odpowiednio je nazywając Poster, Proxy, Scraper, Indekser.

Bo życie trzeba sobie ułatwiać.

Luksusowe apartamenty pod Krakowem - Ulica Srebrna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności