Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

SB może się łączyć z bramkami proxy?

Tom, litości...

danieltr możesz jakiś tani laptop postawić jako serwer, lub kup na allegro jakaś polisingowa maszynę ( ram 1G+) z licencja Windowsa XP bo w akademikach kiedyś była głośna akcja, a po 2 gie to grosze kosztuje, bo to wersja OEM, pod regenerowane komputery ale musisz mieć odpowiednie papiery na to i Windows musi być zarejestrowany na stronie producenta, nie daj się nabrać na sama naklejkę lub opakowanie z płytą z softem (OEM).

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej byś to sam sprawdził. Tak. Proxy przy Scrtapeboxie jest podstawą jego działania.

Tzn. koledzy tak mi mówili :)

A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym narzędziu to proponuję przeczytać cały ten wątek. Chwilę to zajmie, ale warto, a do tego wskazany wcześniej blog Arve_leka

Edytowane przez AMO-Group.pl

banner1.png

Pisanie artykułów w języku polskim, niemieckim i angielskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączy się z bramkami proxy czy nie?

a co wykupiłeś szkolenie u mnie że mam cie szkolić, tak wymagającego użytkownika co używa dziesiątki softów seo, a nie wie ze SB łączy się z bramkami proxy?

Tom jeśli zakladasz topik co teraz jest w koszu:

Scrapebox - jakie platformy obsługuje
myślisz ze będzie ktoś traktować cie poważnie? wiec nie wkurzaj się ze nikt nie chce odpowadać na twoje pytania. Bo pzreciez wyzej opisywales jaki wymagający użytkownik jesteś, obligujesz dziesiątki softów seo i masz sukcesy w używaniu adedera :) Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie może czy w SB można ustawić HTTP_REFERER dla połączeń z blogami?

Jak chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, to musisz odwiedzić stronę: https://seo-z.pl/scrapebox-pytania-i-odpowiedzi (pytanie 47). ;)

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... zbieram sobie słowa do długiego ogona i żeruje na podpowiedziach Google (google suggest)...

otóż mam frazę "transport stołu"

jak wpiszę w google "transport stołu w" to mi podpowiada "transport stołu weselnego"...

natomiast jeśli dam w keyword scraper "transport stołu w" niestety nic mi nie zbiera...

próbowałem to zarówno z proxy jak i bez, no i niestety lipa...

ktoś zna przyczynę tego ewentualnie błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności