Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, iż proxy harvester po ostatnich zmianach spisuje się fatalnie, a już wersja 1.15.41 stanowi całkowitą porażkę. Na plus należy zapisać wprowadzenie jednego proxy harvestera, oznaczenia kraju pochodzenia.

Funkcjonalność myślę, zę do ogarnięcia, ale przydałaby się drobna zmiana w zakresie możliwości zapisywania i filtrowania. Uważam, że stary proxy harvester miał zdecydowanie najlepsze funkcje w tym względzie.

Na minus oznaczenie prędkości i możliwość filtrowania względem prędkości. Już oczywiście nie wspominam o fakcie, iż w aktualnej wersji tester jest praktycznie bezużyteczny. W poprzedniej niewiele lepiej.

Cały czas zagadką pozostaje zagadnienie anonimowości. Zdaniem twórców programu oznaczenie, iż proxy jest anonimowe, gwarantuje możliwości ukrycia naszego IP. Śmiem wątpić w tę kwestię, zważywszy, iż jako anonimowe zostają oznaczone proxy wcześniej wykryte jako transparentne (L3), a te jak wiemy nie ukrywają naszego IP (tzn. przedstawiają się swoim IP, ale jeżeli ktoś chce poznać nasze IP będzie w stanie to zrobić). Idea ma być taka w SB, iż proxy oznaczone jako anon moga być swobodnie wykorzystywane do postowania.

Ppocieszające jest jedynie to, że próbują coś w końcu zrobić z opcją testowania proxy w SB. Póki co jednak nie wygląda to za dobrze...

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze... po updacie po prostu wymiękłem. tak fatalnego rozwiązania z testowaniem proxy jeszcze nie mieli. A odfiltrowanie właściwych proxy, to obecnie męka: sudoku i inne łamigłówki, to przy tym pikuś...

dobrze, że mam jeszcze kilka licek na starej wersji, bo ta mnie rozwaliła: ani dokładne, ani przyjazne dla usera... Nie wiem, co chcieli osiągnąć :)

a tak lubię SB...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do sprawdzania proxy zgadzam się z poprzednikami wkleiłem świeżo ściągnięta paczkę 60 proxy z proxy market a tu szok sprawdzanie trwało może 2 sekundy ale znalazło dobre tylko może z 5 proxy a dla reszty wyskoczył errortimeout jak dla mnie porażka mam nadzieję że coś z tym zrobią bo jak na razie sprawdzanie proxy jest bez użyteczne :) Posiadana wersja 1.15.41

Edytowane przez sev-com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności