Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

arve - zatem od wczoraj były już dwa updaty... bez komentarza...

no i masz opisany bug w wersji 41 - zatem już wiesz, jak ktoś często sprawdza, co jest grane

jak ktoś wypuszcza tak zabugowany skrypt, to nie świadczy o nim najlepiej

zaraz sprawdzę na którejś licce 42, czy sie poprawiło (i porównaj sobie daty updatów i postów)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wychodzą jakieś aktualziacje, bo widać, że program dalej się rozwija ;)

Tak samo wtyczka learing mode (poprzednia poprawka zawierała naprawiony błąd związanych z synoniami, a nadchodząca będzie zawierała możliwość przydzielenia anchrów dla każdego adresu z osobna (https://seo-z.pl/scrapebox-wskazowka-1) - nie wiem dlaczego to nie zostało wprowadzone od poącztku istnienia wtyczki). Tak więc błędy straszne, ale chociaż starają się je naprawić ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve - własnie sprawdziłem:

w v40 - ciężko

w v41 - beznadziejnie

w v42 - beznadziejnie +

piszę wyłącznie o proxy-testerze

jak jesteś taki super zadowolony, to się pochwal wynikami

ja właśnie sprawdziłem proxy, na których SB bez problemu mi dodaje (!) i wszystkie mi wywalił, (ten sam scrapebox) jako błędne na testerze...

pogratulować poprawek kolegom ;)

lubię ten soft i mam nadzieję, że nie spie...lą go zupełnie, jak ich wszystkie najnowsze "wynalazki".

nie jest sztuką zrobić update

sztuką jest zrobić dobry update

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tyle licek, że mogę na kilku pozostać na starszych, jednocześnie testując nowe ;)

nie da się robić SEO ufając wyłącznie "kolegom" z branży

trzeba samemu testować, testować i poszukiwać tego unikalnego i jedynego dla siebie klucza ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś taki super zadowolony, to się pochwal wynikami

Pisząc, że działa znacznie lepiej najnowsza wersja miałem na myśli działanie między wersją 1.15.38, a 1.15.42.

Lista dobrych proxy z wersju 1.15.38 (bez sprawdzania bana w Google) (1147) -> https://www.mediafire.com/?ovshh26w497nh25

Lista dobrych proxy z wersju 1.15.42 (bez sprawdzania bana w Google) (2058) -> https://www.mediafire.com/?rbup1oe4d1drcpn

Timeout był ustawiony na 3. W obu przypadakch harvestowane były proxy z domyslnych źródeł. Jak doda się swoje, to jest ch znacznie więcej.

nie jest sztuką zrobić update

sztuką jest zrobić dobry update

Zgadzam się. Tak czy inaczej twórca softu z każdą nową aktualizacją zdobywa cenną wiedzą.

Jeszcze sprawdzę listę proxy w Pingseomaster. Zraz dam znać jak poszło, i podam od razu link do działająych proxy z PSM.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie musiałem zmienić parametry: czas na max i obniżenie ilości połączeń, żeby wejść w Twoje parametry.

a teraz niespodzianka:

odfiltruj mi te bazę w oparciu o prędkość...

usuń wszystkie "slow" - czyli ponad 3tys

i co wtedy się dzieje?

na liście pozostają również wszystkie błędne proxy... (404 i timeout), mimo iż przecież są "ponad 3k - bo wcale nie chodzą...) i w oparciu o speed nie jesteś w stanie wywalić śmieci, co jest absurdem (również w stosunku do starego narzędzia, gdzie oczywistym było, że jak nie chcę "wolnych", to błędne też trzeba wywalić...)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Tak czy inaczej twórca softu z każdą nową aktualizacją zdobywa cenną wiedzą.

Arve wszystko OK, ale jeżeli mówimy o twórcach SB, to wydaje mi się, iż wiedza ta dawno powinna już na odpowiednim poziomie. Cała ta sytuacja z ostatnimi zmianami w sprawdzaniu proxy w SB wygląda tak, jakby uczyli się podstaw.

Niestety, ale to co wyczyniają w tym aspekcie chwały im nie przysporzy.

Mam jedynie nadzieję, że zmiany ostatecznie przyniosą pożądane efekty.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PingSeoMaster (2167 - maksymalny czas oczekwiania ustawiony na 5) -> https://www.mediafire.com/?cyq3ta77ej78fr1

Jak widać ilość jest porónwyalna, więc albo PSM i SB działaja dobrze, albo oba źle :)

na liście pozostają również wszystkie błędne proxy... (404 i timeout), mimo iż przecież są "ponad 3k - bo wcale nie chodzą...) i w oparciu o speed nie jesteś w stanie wywalić śmieci, co jest absurdem (również w stosunku do starego narzędzia, gdzie oczywistym było, że jak nie chcę "wolnych", to błędne też trzeba wywalić...)

Pewnie mały bug :D

Ale zawsze można zrobić: keep anonymous proxies i problem rozwiązany.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze można zrobić: keep anonymous proxies i problem rozwiązany

arve... można też dać te proxy mojej babci: przebierała mak to i z proxy sobie poradzi...

przestań zgrywać małolata i przyznaj, że dali ciała

jak napisał makauer - od twórców jednego z najlepszych softów powinno się wymagać troszkę więcej, niż pokazali...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve... można też dać te proxy mojej babci: przebierała mak to i z proxy sobie poradzi...
przestań zgrywać małolata i przyznaj, że dali ciała
jak napisał makauer - od twórców jednego z najlepszych softów powinno się wymagać troszkę więcej, niż pokazali...

Póki co nikt z was nie udownił, że coś nie działa w sprawdzaniu proxy.

Zarówno PSM jak i SB wykazały podobną ilość znalezionych dobrych proxy.

Słucham, ja chętnie przyznam, że twórcy dali ciała, o ile ktoś mi to udowni. Bo ja póki co nie widzę nic złego w testowaniu proxy przez SB.

PS. Zaczepki zachowaj sobie dla siebie, bo to TY zachowujesz się jak małolat.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydali aktualizację 1.15.41, harwester mi wogóle takie herezaje pokazywał, głównym modółem tego softu powinien być harvester od samego początku towrzenia ów softu przecież bez proxy ten soft nie istnieje a twórcy jakoś harwester mają niedopracowany, nie rozumiem tego chyba że chodzi im oto żeby ludzie kupowali proxy.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham, ja chętnie przyznam, że twórcy dali ciała, o ile ktoś mi to udowni. Bo ja póki co nie widzę nic złego w testowaniu proxy przez SB.

Nie chcę tu pouczać w tym wpisie, ale podzielę się moim skromnym doświadczeniem. Kupiłem scrapboxa, jako zielony w temacie polegałem na harvesterze ich co się okazało proxy testowane publiczne które akceptował jako "test ip" myślałem iż sprawdza anonimowość ich i jak on mi je wyselekcjonuje to mogę bez obaw postować, a okazało się że moje ip wpadło do spamu, i tu taki morał jak powyżej wspomniał @makauer harvester akceptuje transparentne proxy jako anonimowe.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności