Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do sedna problemu.

Pytanie:

Czy w SB da się jakoś ustawić footprin / czy jakąś opcję, żeby google nie pomijało stron uznanych za podobne w wynikach.

Wpisując na stronie google na ostatniej stronie jest tekst w stylu: pominięto XXXX podobnych stron, jeśli chcesz je pokazać - kliknij.

Pozdrawiam,

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem przed chwilę Czeker 2 faktycznie coś pokazuje, ale to bardzo odbiega od rzeczywistości,

Ale jeśli chodzi tobie o domeny do kupienia to obecność linków na poziomie 200 czy 900 szt już nie gra tak decydującego znaczenia chyba. Tak jak mówiłem ja ten dodatek nie odpalałem od czasu wyłącznie pokazywania linków przez yahoo

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ma strony zapleczowe z których zrobiłem ostatnio przekierowanie 301 na domenę główną. Jeżeli teraz walnę blasta na stronę zapleczową - zakłądając toretycznie taką ilością linków że mogę dostać na niej bana to czy równocześnie przeniesie mi tego bana na stronę główną czy pozostanie tylko zbanowana strona - domena zapleczowa ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam obecnie proxy jude do testowania różnych banów w google, ale coś nie mogę znaleźć napisałem też w tej sprawie do scrapeboxa, jakby ktoś chciał sie pośmiać to wklejam:

There is no way to check proxies against Google better than ScrapeBox. It

also even extracts cookies from Google and builds rotating cookie profiles

for each proxy when sending harvesting requests etc to act like a real

human.

So I don't know of any other tester that does this.

The tester works as well as it possibly can, if the results aren't great it

means the proxies aren't great and changing the tool isn't going to solve

that problem unfortunately.

Regards,

ScrapeBox & ScrapeJet Support.

https://www.scrapebox.com

https://www.scrapejet.com

Edytowane przez mindryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ustalmy fakty bo widze w screenie farcrytabor3 że ma na screenie serwery do pingowania webowego typu pingomatic.

Przeczytaj dokładnie wątki bo nie wiesz oczym piszesz co na celu miało to foto prost ze strony twórców softu :D

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny Kobe:

Witam, jeżeli masz licencję SB i chcesz ją szybko sprzedać to zapraszam.

Oczywiście decyduje cena więc rozważę propozycje cenowe niższe niż aktulna cena promocyjna (97$)

Zapraszam na priv!

odpowiedz : https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=143531

57 USD

p.s gość 2 lata na PIO i chcial zakładać swoje grupę testerów narzędzi SEO https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=141269&hl=

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o tym pisałem i wklejałem odpowiedz suportu w tym temacie

Not officially, please see the FAQ located here: www.scrapebox.com/faq. Do you allow buying and selling cheap second hand ScrapeBox licenses? A. No, we tried in the past however most of ese second hand licenses have caused problems with sellers claiming the license was hacked and attempting to get the license back after receiving the money, they also cause a huge load on support staff mediating between buyer and seller, trying to determine who the real owners of licenses are due to bad deals, terminating and re-assigning license to different details, complaints from being ripped off etc. ScrapeBox is an affordable one time purchase, and the risks and support overheads far outweigh the potential few dollar savings. Regards, ScrapeBox Support.www.scrapebox.com
Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności