Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu brakuje gdzieś ci klamr :)

Jak chcesz tego uniknąć, to musisz bardziej przykładać uwagę przy pisaniu komentarzy.

W programie https://seo-z.pl/spinnerchief masz informację, czy brakuje klamr, czy też nie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli ustawię zbyt duża ilość max połączeń na swoim łączu (6Mb) to ma to wpływ na skuteczność dodawania?

Gdzieś czytałem, że można przyjąć średnią liczbę 3 połączeń na każdy 1Mb ustawiając timeout 90, oczywiście biorąc pod uwagę, że proxy Cię puszcza jeśli przez nie postujesz. Reszta to już kwestia testów.

Pamiętaj też, że 6Mb to pewnie download a upload będzie na pewno mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realnie trzeba ustawiać 49 i będzie ok, a regulować ilością odpalonych kopii. Tak lepiej moim zdaniem, a testowalem juz rozne ustawienia i na mocnych dedykach i na słabych VPSach. Zagraniczne poradniki tez opisują właśnie 50 jako optymalna liczba jednoczesnych połączeń dla postera.

Pamiętaj też, że 6Mb to pewnie download a upload będzie na pewno mniejszy.

dokładnie, symetryczne łącza to wersja nie standardowa pzreciez, za która trzeba płacić i to nie tanio. Neo i reszta co siedzi na ich kablach dale chyba 512 UP ( mierzyłem kiedyś u klienta to było 480).

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można sprzedać licencji - było już milion razy.

-----------------------

Jak masz słabe łącze to kup VPS'a. Poza tym wątpię, żeby ktokolwiek się skusił na SB za 200zł nawet gdyby można było sprzedać licencję ;)

Edytowane przez Darq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizzarder przy jakiem kursie 57 USD to 300 PLN?

ustawienia dla szukania linków po blaście

chodzi o link czeker? Chyba taka liczba najlepsza tylko czas odpowiedzi bloga ja daje na 60 sek, niektóre doradzają 90 sek. Jest jeszcze inne zmienne co maja wpływa na poprawna prace tej funkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, link checker.

1. A ile ustawiasz connections przy tych 60s timeout? 50?

2. Myślisz, że jest jakaś różnica przy szukaniu z proxy i bez proxy? Na logikę nie ma potrzeby stosować tam proxy ale gdzieś na zagranicznym forum czytałem, że ludzie stosują.

3. Jakie jeszcze inne zmienne masz na myśli oprócz connections i timeout?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realnie trzeba ustawiać 49 i będzie ok, a regulować ilością odpalonych kopii. Tak lepiej moim zdaniem, a testowalem juz rozne ustawienia i na mocnych dedykach i na słabych VPSach. Zagraniczne poradniki tez opisują właśnie 50 jako optymalna liczba jednoczesnych połączeń dla postera.
Pamiętaj też, że 6Mb to pewnie download a upload będzie na pewno mniejszy.

dokładnie, symetryczne łącza to wersja nie standardowa pzreciez, za która trzeba płacić i to nie tanio. Neo i reszta co siedzi na ich kablach dale chyba 512 UP ( mierzyłem kiedyś u klienta to było 480).

Choroba, nie wziąłem tego pod uwagę stąd skuteczność nie była jak trzeba.

Dzięi za pomoc :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności