Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów:)

Mam pytanko o harvestowanie. Mam powiedzmy 1000 urli i chciałbym aby scraperbox przeharvestował mi je pod kątem jakiś footprintów. Jak to zrobić?

W tej chwili mogę harvestować tylko URLe znalezione przez Google, czy da się harvestować customowe URLe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Harvester harvestuje linki z wynikow szukania google (i innych szukajek). Potem nad tymi linkami mozesz sie pastwic za pomoca addonow, przy czym linki tez mozesz zaladowac swoje z pliku.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się wyraziłem, nie chodzi mi oczywiście o footprint w URLach, tylko footprintych na tych stronach z tych URLi.

Np mam sobie blabla.pl i chciałbym dla 1000 domen sprawdzić czy występuje na nich dany footprint (na stronie) np "dodaj komentarz" albo "powered by wordpress" itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anomus -> tak samo jak do angielskich, francuskich, niemieckich itd :jezyk1:

Przeczytaj ten wątek od początku to się dowiesz, oprócz tego jeszcze 1000 innych przydatnych rzeczy, wiesz jakie jest podejście na tym forum do totalnych leni ? :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy już było bo pewnie w tym wątku już wszystko było, ale się zastanawiam na takim zagadnieniem :)

- Mam listę precli gdzie znajduje się mój link (sprawdzone "link-checkerem") - lista około 500 precli

- Przycinam listę do poziomu root domeny aby sprawdzić czy wogóle precel jeszcze działa (jest zaindeksowany) - wychodzi że 50 nie.

- Jak wywalić - odfiltrować te 50 z mojej listy 500?

Pewnie jakoś się da - jakieś pomysły :soczek:

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności