Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu zaznacz te zindeksowane i skopiuj je.

Tak ale są już przycięte do roota :P a następną czynnością jaką chce zrobić to sprawdzić czy moje wpisy są zaindeksowane.

Pewnie jakoś się da - jakieś pomysły smile.gif

Przeczytaj drugi punkt, a się dowiesz -> https://seo-z.pl/scrapebox

Faktycznie jest taka porównywarka :D Dzięki wielki

Edytowane przez MisiuPysiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :), proszę po mnie nie jeździć jeśli sprawa jest banalna, ale nie miałem jeszcze takiej sytuacji z SB...

Otóż cały dzień próbuję testować proxy po załądowaniu listy nowych i program po paru sekundach wywala mi komunikat żebym spróbował za chwilę i tak cały czas. Czy to coś z serwerem SB czy moja instalacja się sknociła? Oczywiście reszta funkcji programu śmiga.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to nie to... Licencja wyświetla się ok po odpaleniu programu. Mój SB odpalam tylko lokalnie ze swojego lapka domowego. Nic przy nim nie grzebałem oprócz standardowych działań. Adres IP stały i tak jak piszę wszystkie inne funkcje śmigają. Ciekawa sprawa ale zaczyna mnie już wkurzać pomału :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z sytuacją, że DupRemove'r nie dzielił dużych list na mniejsze?

Ja, parę dni temu chciałem właśnie podzielić listę, włączyłem wieczorem, niby zaskoczyło rano sprawdzam a ten dalej niby "mieli", a lista nie podzielona. Zaciął się i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o pomoc nie wiem co robię nie tak w funkcji learn.

wybrałem listę tego typu ksiąg gości

https://crash-power-radio.de/infusions/gues...p?new_message=1

w trakcie nauki dodaje :

name

email

url

title

i dalej w okienku gdzie powinien wpisać kod captcha zaznaczam $imagecaptchresult i wybieram manualne wprowadzanie captch. Niestety po uruchomieniu automat zaczyna dodawać nie dając możliwości wprowadzenia captch kiedy wybieram Capture post response to wynika że błednie wprowadzony kod. Co powinienem zrobić jak oznaczyć pola aby mógł korzystać z ręcznego captcha lub z death-a.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności