Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzaliście może ostatnio skuteczność różnych funkcji sb ? Ostatnio był update poprawiający sprawdzanie indexacji w G, napisałem sobie już swoje narzędzie ale chciałem sprawdzić więc żeby dokładnie to dałem 1 polączenie na raz przy parunastu prywatnych proxy i wyników nie będę komentował ... Link checker tak samo odwala numery ... zastanawiam się czy pozostałe funkcje są tak samo dokładne. Niewątpliwie można sb zrobić dużo fajnych rzeczy, ale czasem nawet z wyciąganiem maili ma problem ;/

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link checker rozumiem, że nie pokazuje części linków mimo ich dodania rzeczywistego?

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agape -> ze sprawdzaniem zaindeksowania problem jest już od dawna, sam sie dziwiłem jak robiłem wtyczke do seocata, czy ja coś zwaliłem czy jednak scrap.

Okazuje się że scrapebox, i to nie ważne czy dajesz proxy zcy jedziesz na swoim ip - po prostu jakby przeskakiwał niektóre strony, ale puść 2-3 razy i załapie(wiem że troche bez sensu bo ta funkcja moim zdaniem albo ma działać na 1000% albo wcale).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@straseusz czyli pewnie tak jak się spodziewałem chodzi o to że G ma pare schematów wyświetlania wyników i sb którychś nie ma. Ja po 2 spr dałem sobie spokój bo ile można ...

@MaxPan mógłbyś dać namiar na ten soft miona ? nie mogę coś znaleźć a nie znam nazwy ;/

szkoda bo miałem nadzieję że update'em załatwił ten problem ale cóż ... może ichszejsza wersja wyszukiwarki (google.com) ma inne schematy, nie sprawdzałem

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki ludki - działa Wam jakiś decaptcher z SB? Postanowiłem w końcu przetestować tą opcję i zonk. Mimo podania na 100% dobrych danych do konta na deathbycaptcha.com, pewności że mam na nim środki SB nie chce tego "jeść". Wyskakuje błąd przy sprawdzaniu stanu konta dbc, ze nie może się zalogować. W czym problem?

EDIT:

Ściągnąłem najnowszą aktualkę i działa (mimo, że nie pisali nic o dbc w niej) - cuda! ;)

Edytowane przez Grisham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma innego wyjścia to musi :)

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności