Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka z BHW:

I have found my success rate increases when I run more then 1 pass on fast poster.

Here are some stats

Fast Poster pass 1 = 40% Success

Rerun Fast poster on failed posts pass 2 = 35% Success

Rerun Fast poster on 2nd failed posts pass 3 = 20% Success

TOTAL success rate 69% Success Rate

So instead of trying to do this manually why not add the ability to run multiple passes in fast poster options?

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze taka sugestia z mojej strony.

Co sądzicie o tym, żeby scrapeboxa używać na virtualboxie, tak żeby np. nie blokować sobie komputera slowcommenterem? Czy może to jakoś ograniczać skuteczność?

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Scrapeboxa na virtualboxie pod linuxem. Także sądzę o tym dobrze :).

Zażyna tylko trochę łącze przy dużej ilości krótkich operacji szczególnie - także pracuje się wtedy mało komfortowo.

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały eksperyment zgodnie z tym co ktoś polecił na BHW, czyli:

Zamieszczanie komentarzy przy użyciu fast postera, po każdej kolejce export linków oznaczonych jako "failed", rozpoczęcie drugiej kolejki z linkami failed z poprzedniej kolejki itd...

W sumie przeprowadziłem 4 kolejki i wyszło z tego:

scrapeboxexperyment.jpg

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze raczej nie korzystac z tego pierwszego programiku do podnoszenia polaczen i poszukac czego innego. Wynik z Virus total - 26/43 - https://www.virustotal.com/file-scan/report...23d9-1288689119

https://xrchat.info/forums/proxies/importan...-microsoft-506/

Note:You could get a Virus warning on the Driver for TCP-Z as Virus Software assumes its a virus by using the heuristic flag detection method.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salab

Oczywiście i na to zwróciłem uwagę.

Jedna rzecz:

plik ściągany z tego żródła ma wynik 26/43

z innego źródła 3/43

/z pewnością jest to związane z patchami które dodatkowo zamieścił w pliku @r4z0r

Pozycjonowanie i Audyty stron : Largo.Pro

Blog: Zwiększaniu ruchu i Konwersji na stronie : RafalBorowiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. SB używam od około 2 tygodni jednak po wielu testach chciałbym się z Wami naradzić..

KEYWORDS - używam tego tak, że nie wpisuję od razu słów kluczowych tylko korzystam ze KeywordsSCRAPE i z 5 słów po 2 "mieleniach" wychodzi około 5000 słów. Dobrze robię? Czy można jeszcze jakoś ulepszyć ten moment?

URL's Harvested - po wcześniejszym ustawieniu proxy szukam linków.. Jednak czy szukać tylko Wordpressów i BlogE czy pójść dalej i szukać Movalbe type blogs lub Custom Footprint? Na razie testowałem tylko Wordpressy i blogengine. Czy oprócz czyszczenia z duplikatów w jakiś jeszcze sposób filtrować otrzymane linki?

Tak wygląda panel główny przykładowego projektu:

33968338.th.jpg

Wybór silnika i proxy - ja zawsze korzystam ze wszystkich silników dobrze robię? Proxy póki co ogólnodostępne. Jak wyfiltrować proxy np. do time 5000ms? Bo po testach wrzuca mi wszystkie OK proxy, jednakże wolałbym połowę lub więcej usunąć bo niejednokrotnie mają czas powyżej 7000 ms i więcej.

Komentowanie - po w/w czynnościach wyniki są słabe. Błąd tkwi na pewno nie w programie, a jego użytkowniku..

Captcha mam wykupione w www.deathbycaptcha.com (stan konta ponad 20 $).. Ustawione w ustawieniach tak:

74253438.th.jpg

a mimo wszystko często komentarz nie jest dodany z powodu: FAILED, captcha

Pozwiększałem nawet Timeout na następujące wartości:

85328185.th.jpg

oraz

55202869.th.jpg

PO tych wszystkich zabiegach komentarze w trybie fast są dodane tylko w około 20%, zaś w slow jest jeszcze gorzej.. Może ktoś dałby jakieś wskazówki optymalizacyjne. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salab

Oczywiście i na to zwróciłem uwagę.

Jedna rzecz:

plik ściągany z tego żródła ma wynik 26/43

z innego źródła 3/43

/z pewnością jest to związane z patchami które dodatkowo zamieścił w pliku @r4z0r

Zapewne tak. I moim zdaniem nie ma się co dziwić, że antyviry i Windows się będą pluć o "virusy" - w końcu taki soft miesza w systemie, co jest oczywistym przesłaniem to uznania tego za zagrożenie. Tak samo jako vir traktowany jest Xrummer i kilka innych softów z naszego podwórka. Ja bym się tym specjalnie nie martwił :)

PO tych wszystkich zabiegach komentarze w trybie fast są dodane tylko w około 20%, zaś w slow jest jeszcze gorzej.. Może ktoś dałby jakieś wskazówki optymalizacyjne. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Ja bym przyjrzał się stronom, na których nie udało się wstawić komentarzy i wtedy oceniał czy to captcha, timeout czy cokolwiek innego. Dodatkowo sugeruję dla BE używać fastcommentera, będzie sporo szybciej - od jakiegoś czasu SB to już obsługuje.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy jakie możesz ulepszyć:

1. Private proxy - podobno znacznie lepsza skuteczność (rzędu 80% w stosunku do 20%)

2. Puścić proces jeszcze raz i jeszcze raz na niedodanych (patrz posty wyżej).

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Private proxy - podobno znacznie lepsza skuteczność (rzędu 80% w stosunku do 20%)

aż tak duża różnica może wynikać tylko ze słabych proxy? Znacie jakieś polecane strony gdzie można kupić dobre proxy?

Kup jakiś server ze sporą ilością IP i postaw Squida - przy intensywnym użytkowaniu zapewne wyjdzie taniej, zwłaszcza jeśli proxy będzie miało dopłaty za BW

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności