Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie do modułu sprawdzania BL - czy działa on zadowalająco ?

Sprawdziłem jedną swoją stronę i wyniki są kiepskie - mimo że strona jest ręcznie ddoana do koło 500 katalogów, do tego 20 stron zapleczowcyh, to BL checker wykazał tylko 60 wyników, z czego tylko 3-4 strony zapleczeowe. Strony zapleczoe dobrze polinkowane, z PR, poindeksowane.

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tego zewnętrznego link checkera co dają za darmo. szbyciej działa i chyba lepiej. Ten w scrapeboxie wbudowany to strasznie wolno to zbiera.

jest jeszcze darmowy link checker od twórców sick submittera tamtem możesz wypróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie to napewno nie, ale u mnie działają troche inaczej. Wbudowany ściąga linki przez 15-20s z całą prędkością łącza i później jest tyle samo przerwy, osobny idzie cały czas z pełną prędkością. Nie wiem od czego to zależy i nie mam czasu się w to wgłebiać, ale u mnie lepiej działa ten zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie to napewno nie,
litości, link czeker sprawdza występowania linka do określonej strony na określonej stronie ( liście stron), Backlink czeker sprawdza zewnętrzne liki prowadzące przy pomocy zewnętrznego sytemu ( Majestic, Alexa wczesniej Yahoo). Wiec przestań pisać jakieś herezje Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nu to oczywista oczywistość ale Argen zapytał

A ja mam pytanie do modułu sprawdzania BL - czy działa on zadowalająco ?
wiec powiedz mi co ma link czeker do sprawdzania BL ;) Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rzezniczek

Żartujesz? On tego defaultowo nie obskakuje ? :D Nie wiedziałem.

To przy długich listach kiszka trochę...

B

Edytowane przez bojanvuk

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności