Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, Maxpan za listę.

Przytnę trochę, bo jakoś nie wiedzę sensu indeksowania strony za pomocą 120000 tego typu linków.

Pozdrawiam,

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jakoś nie wiedzę sensu indeksowania strony za pomocą 120000 tego typu linków

takie duże listy najlepiej się sprawdzają w dedykowanych softach tego typu, wcisnąłeś start i zapomniałeś, i nie chodzi tu o zindeksowanie tylko, BL można tym również nabijać pod SWL i td, coś tam w indeks zawsze wpadnie ale bardzo mało jak na taka liczbę url. Link bez anchora oczywiście.

boostb.jpg

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniknąć linków ze złego towarzystwa

nu to musisz sobie ręcznie szukać, filtrować i td. Ja tam towarzystwa cycek się nie boje wiec mi takie zmartwienia nie zrozumiale :zeby:

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam szybkie pytanie początkującego spamera :-)

Mam zaplecze :

1 stopień, 15 domen linkowane w koło bez zamknięcia + do money site. Zaplecze linkowane donkiem oraz "z buta " darmowymi katalogami.

Teraz dla każdej domeny zaplecza 1 stopnia dorobiłem po 3 strony zapleczowe na sub domenach, które linkują tylko do danej jeden strony zaplecza 1szego stopnia. Wszystko oczywiście na wielu domenach, nie że milion subdomen na wszystkie :-) Różne ip, ukryte whois.

Moje pytanie brzmi - jak uważacie, czy przy obecnym algorytmie Googla warto blastować zaplecze drugiego stopnia ? Jeśli tak to po ile AA będzie bezpiecznie i wydajnie? Subodmeny świeżaki kilkudniowe.

Wiem, że nie ma reguły, ale czy to będzie bezpieczne ?

Pozdrawiam

Ponawiam pytanie, które zagubiło się w wątku z rapid indexerem :-)

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie puszczałem komenty na bloga na wordpress.com, dopóki mi go nie usunęli ;)

Ale wcześniej był dobrze podlinkowany i fajnie się nim indeksowało różne rzeczy :P

A co do listy, to najlepiej chyba kupić dobrą, już przefiltrowaną listę gdzieś na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi listami, na zagranicznych forach oferują listy np. 50 tys., skuteczność 65% ale ile linków faktycznie zostaje zapostowanych? Ja z listy 80 tys. zapostuje 23 tys. a po sprawdzeniu jest 100 linków (z różnych domen), co wydaje mi się marnym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A postujesz przez proxy? Jeśli tak to jakie.

Może to nie jest list AA?

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A postujesz przez proxy? Jeśli tak to jakie.

Może to nie jest list AA?

B

Trochę źle się wyraziłem, nie kupowałem jeszcze takiej listy, mowa o moich wynikach harvestowania i postowania. Zastanawia mnie jak oni zdobywają tak duże listy AA. Jestem początkujący i narazie nie udało mi się znaleźć więcej jak 100 zapostowanych i sprawdzonych adresów AA (scrapebox harvestował 24h). Używam proxy z proxymarket ok 20 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli harvestując dostajesz niewiele blogów AA, bo taką listę trzeba jeszcze sprawdzić pod tym kątem. Myślę że lepiej zamiast tracić w ten sposób czas na szukanie zakup listy gdzieś na zachodzie :)

Mój wynik harvestowania po słowach kluczowych z footprintem, 80 tys. stron już po odfiltrowaniu duplikatów. Zapostowałem 45 tys. a jak sprawdziłem checkerem linki to 100 linków zostało odnalezionych.

Chcę się nauczyć dobrze harvestować, na kupowanie list zawsze jest czas. Może powiesz mi czy lepiej jest harvestować po słowach kluczowych, a może lepiej po linkach? Jak uzyskać tak potężną listę AA jak sprzedają na zagranicznych forach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać tak potężną listę AA jak sprzedają na zagranicznych forach?

zrozum ze to gotowy przypis na zarabianie $$$$, myślisz ktoś jest taki głupi żeby uczyć ciebie czegoś co jest pewnym przypisem zawsze na parę groszy? Rozumiesz absurdalność swojej prośby ???

Chcę się nauczyć dobrze harvestować
pooglądaj filmiki z YT, bardzo fajnie jest tam opisane podstawy, a triki to musisz sam sobie wypracować. To już przeczytałeś? https://seo-z.pl/scrapebox https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=143531 Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać tak potężną listę AA jak sprzedają na zagranicznych forach?

zrozum ze to gotowy przypis na zarabianie $$$$, myślisz ktoś jest taki głupi żeby uczyć ciebie czegoś co jest pewnym przypisem zawsze na parę groszy? Rozumiesz absurdalność swojej prośby ???

Chcę się nauczyć dobrze harvestować
pooglądaj filmiki z YT, bardzo fajnie jest tam opisane podstawy, a triki to musisz sam sobie wypracować. To już przeczytałeś? https://seo-z.pl/scrapebox https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=143531

Dzięki Max za linki, oczywiście już je przeglądałem ale zrobie to jeszcze raz tylko dokładniej.

Nie oczekuje od nikogo aby podał gotowy przepis na liste AA 50k, tylko żeby trochę nakierować.

Ciekawi mnie ile czasu harvestuje się listę 50k adresów AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności