Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi orientacyjnie ile na i5 mozna postawic watkow przy odpalonych na raz 2 kopiach sb. Mozna w sensie bedzie najlepsza skutecznosc. Orientacyjnie oczywiscie. Jesli chodzi o lacze i np ram pominmy kwestie. Chodzi mi o szacowana liczbe :D

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swojego dedyka procek to P3 1000. Dla Scrapeboxa i Scrapeboarda wystarczę a prądu pobiera minimalnie, tak jak pisze kolega głównej to dobry RAM i łącze internetowe, CPU to ostania składnia w zestawieniu dla wydajności scrapeboxa.

Właśnie paczę teraz na ekran zużycie CPU to maksymalnie i to na P3 który jest procesorem z minionej epoki.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agape -> teoretycznie nie powinno się ustawiać więcej niż 100 wątków dla jednej instancji. Lepiej włączyć np. 3 instancje po 100 wątków, niż 1 instancja i 300 wątków.

Dokładnie jak pisze max, jedynie ram w scrapeboxie ma znaczenie + łącze, procek zdecydowanie na końcu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a ile tego ramu bo mam przypadek z 3 gb ramu i obciazenie procesora Inter Core 2 duo E4500 (2x2.20 GB) jest caly czas na poziomie 100% przy 2 instancjach odpalonych po 10 watkow (przy wiekszej ilosci spada skutecznosc o 1/4). Wiec delikatnie mowiac, troche slabo ...

Edytowane przez agape

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali o tym że w SB tylko RAM ma znaczenie, chodziło mi o to że nie tylko pojemność :)

Jeśli chodzi o procka, to mam ten sam model(E4500), i przy dwóch odpalonych kopiach + kilka innych aplikacji CPU mam max 70%.

Moze jakiś inny proces zżera Ci zbyt dużo CPU podczas działania SB? Sprawdzałeś?

Wrzuć screen z managera zadań podczas pracy SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info, myślałem że to sb. Spojrzałem do ukrytych procesów w menadzerze zadan. Norton jadl polowe procesora ;/ teraz zuzycie cpu jest na poziomie 25-40%. Szkoda tylko ze teraz komputer wystawiony jest do odstrzalu przez wirusy :)

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności