Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Plik moze miec z 3 alarmy wirusowe, ale nie 26 na 43 i w dodatku z jakiej stronki to sciagacie. Niby cos tam wiecie o blackhat, ale nie za duzo. Radze poszukac sobie tematow jak sie infekuje inne komputery i jakie sa z tego korzysci, kiedys dosyc popularny temat w swiatku blackhat. Daja Wam plik na takim forum i od razu sie rzucacie do sciagania. Bardzo dobry target - wiekszosc co sciaga ma Xrumer'a i inne narzedzia i sobie mozna 'pozyczyc' haslo do serwera :) a pozniej placz, ze na stronach sa ukryte linki lub inne dziwne rzeczy sie dzieje :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do scrapeboxa i proxy. Ja mam taką metodę (dzięki neostradzi - zmienne IP :) ):

1. Poprzez proxy zbieram słowa kluczowe - po tym robię test proxy i odsiewam niedziałajace.

2. Potem robię harvest na proxy które mi zostały.

3. Odsiewam duplikaty.

4. Tym razem już bez użycia proxy - filtuję blog analyzerem - odsiewam zabezpieczone.

5. Też bez użycia proxy lecę fast posterem.

Wychodzę z założenia, że jeśli zostały usunięte zduplikowane domeny i URLe, to mogę walić z jednego IP.

Statystyki:

BAZA: 896 BlogEngine odfiltrowanych Blog Analizerem

Success: 679

Failed: 217

Procent skuteczności: 679*100%/896 = 75,78%

Sprawdzanie linków:

BAZA: 679

Found: 169

Not Found: 510

Procent skuteczności: 169*100%/679 = 24,88%

Jak sądzicie, czy jest sens używania proxy do postowania na unikalnych domenach i unikalnych linkach?

Edytowane przez kamjot

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik moze miec z 3 alarmy wirusowe, ale nie 26 na 43 i w dodatku z jakiej stronki to sciagacie. Niby cos tam wiecie o blackhat, ale nie za duzo. Radze poszukac sobie tematow jak sie infekuje inne komputery i jakie sa z tego korzysci, kiedys dosyc popularny temat w swiatku blackhat. Daja Wam plik na takim forum i od razu sie rzucacie do sciagania. Bardzo dobry target - wiekszosc co sciaga ma Xrumer'a i inne narzedzia i sobie mozna 'pozyczyc' haslo do serwera :D a pozniej placz, ze na stronach sa ukryte linki lub inne dziwne rzeczy sie dzieje ;)

Nie jestem specjalistą od zabezpieczeń (chociaż od lat na kilku komputerach, których używam nic mi się nie zagnieździło) a tym bardziej nie wiem jakie doświadczenia masz Ty. Nie wiem też kiedy temat infekowania komputerów był szczególnie popularny(ale w branży jestem dopiero 10 lat, więc może coś mi umknęło).

Moim zdaniem nie trzeba być żadnym guru, żeby wiedzieć jak są infekowane komputery. O programach i patchach robiących różne rzeczy w systemie jest w Sieci sporo informacji (np. tu) i moim zdaniem przy zachowaniu zdrowego rozsądku nie trzeba się specjalnie obawiać robaków :P

Podbijam pytanie w sprawie proxy...

Gdzie kupujecie proxy? Macie cos sprawdzonego?

----------------------------------------

Biorąc pod uwagę fakt, że sporo proxy providerów nie obsługuje już SB, XR i innych zabawek oraz to, że część daje w pakiecie mały BW ja bym polecał kupno taniego dedyka i do tego pakiet IP. Na takim serverze stawiamy Squida i mamy szybkie, prywatne proxy :)

Jakbyś się jednak uparł to może https://stealthproxy.org ?

Temat na XRchat

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem testy TCP-Z i muszę powiedzieć, że prędkość działania i wydajność SB i XR na domowym komputerze (póki co tutaj były testy) znacznie wzrosły.

1: Harvest proxy w SB

Ustawienia domyślne XP z SP3:

test1:

czas harvestu: 9:10

ilość znalezionych proxy: 37

test2:

czas harvestu: 9:10

ilość znalezionych proxy: 31

Zmieniona ilość wątków half-open przez TCP-Z na 200

test1:

czas harvestu: 6,42

ilość znalezionych proxy: 256

test1:

czas harvestu: 6,42

ilość znalezionych proxy: 288

2: Xrummer

1) domyślne ustawienia XP z SP3: ~250-300linków/min

2) half-open 200 w TCP-Z: >500linków/min

Póki co negatywnych działań nie zaobserwowałem. Antyvir i firewall też siedzą cicho. Jak ktoś zrobi inne testy to z chęcią zobaczę wyniki :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Tym razem już bez użycia proxy - filtuję blog analyzerem - odsiewam zabezpieczone.

Jak to się robi bo albo używam tego nieświadomie albo nie wiem o tej funkcji jeszcze?

Było to w videotutorialach na stronie SB?

Blog Analyzer jest do add-on, możesz go pobrać z menu addons. Importujesz do blog analyzera adresy z harvestera i jedziesz :) Odsiewa ci zabezpieczone catchą lub ze spam protection.

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Tym razem już bez użycia proxy - filtuję blog analyzerem - odsiewam zabezpieczone.

Jak to się robi bo albo używam tego nieświadomie albo nie wiem o tej funkcji jeszcze?

Było to w videotutorialach na stronie SB?

Blog Analyzer jest do add-on, możesz go pobrać z menu addons. Importujesz do blog analyzera adresy z harvestera i jedziesz :) Odsiewa ci zabezpieczone catchą lub ze spam protection.

dzięki, dzięki :) nie wiedziałem, że z tego SB taki kombajn jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Tym razem już bez użycia proxy - filtuję blog analyzerem - odsiewam zabezpieczone.

Jak to się robi bo albo używam tego nieświadomie albo nie wiem o tej funkcji jeszcze?

Było to w videotutorialach na stronie SB?

Blog Analyzer jest do add-on, możesz go pobrać z menu addons. Importujesz do blog analyzera adresy z harvestera i jedziesz :) Odsiewa ci zabezpieczone catchą lub ze spam protection.

dzięki, dzięki :) nie wiedziałem, że z tego SB taki kombajn jest :P

Generalnie scrapebox ma ogrom możliwości. Polecam ci zapytać google pod hasłami:

Scrapebox Domination

Scrabebox Master Guide

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha: jeszcze co do ScrapeBoxa na maszynie wirtualnej.

W VirutalBox Kartę sieciową ustawić należy na paravirtualized driver po stronie virtualboxa,

a po stronie windows guest włożyć do wirtualnego napędu płytkę ściągniętą z:

https://alt.fedoraproject.org/pub/alt/virti...est/images/bin/

Powinny się zainstalować automatycznie sterowniki paravirtualized od karty sieciowej - znacznie szybsze, niezbędne do tego typu programów.

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności