Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę tu wyrazić swoją opinię na temat proxy. Tak polecane przez wszystkich YPP to kicha jakich mało. Zawsze korzystałem z bestproxy i fajna była ich skuteczność w SB, szybkie i niewykrywalne że to proxy. Nie mają paczki 10 proxy w ofercie to kupiłem 10 na tym YPP. Prędkość do xxxx i same 403 na blogach wywala. Wyrzucone 100 zł w błoto.

Fajne są też proxy z Proxymarketu do szukania blogów, polecam.

aledrewo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak polecane przez wszystkich

przez jakich wszystkich, ot dawna wiadomo że nie są to proxy wysokich lotów, jeśli ktoś marudził że nie może innych znalezc to się polecało refa :piwo: ale to nie ja

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Ci ten dodatek? Bo mnie właśnie nie chce podzielić pliku na takie po 2000 linii :D

#edit: Jako alternatywe polecam Text File Splitter

No właśnie działa bardzo dobrze, podzieliłem sobie pliki po 200 tys linijek.

Proxy działa już ok po aktualizacji scrapeboxa.

Edytowane przez elroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo SB ma ograniczenie do 1 mln wyników

Bzdura, nic takiego nie ma :D

Ograniczenie to objawia się jedynie wyświetlaniem wyników do 1 mln w oknie harvestera. Natomiast w katalogu Harvester_Sessions i dalej w katalogu odpowiadającym za daną sesję znajdują się pliki ze wszystkimi wynikami zbierania. Jeżeli były np. 3,5 mln wyników, to będziemy mieli 4 pliki - 3 po 1 mln i w 4 resztę.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje podpowiedzi jak uruchomic funkcjię sprawdznia listy katalogów w poszukiwaniu swojego adresu url dodawałem kidys ręcznie do swojej bazy katalogów a email juz jest dawno nie aktualny jak. jak uruchomic funkcjię "Sprawdzanie adresów w poszukiwaniu naszych linków." program Free Link Checker! sprawdza ok ale on ma ustawienia dla domen głównych a ja potrzebuje linki do moich wpisów w tych katalogach. zna ktoś może taki programik lub funkcjie.

Pozdrawiam

Edytowane przez maxii

Najlepsze Suplementy CaliVita International

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się programem: SprawdzaczDodania. Dodawarka Donlingage chyba też (choć nie daję głowy).

Osoby, które chcą zakupić SB 20% taniej mogą zainteresować się artykułem: https://seo-z.pl/promocja-omnispeed/

Osoby, które chcą kupić SB 10% taniej nie muszą kupować OS. Jak coś to priv.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności