Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanko bo nie mogę nigdzie znaleźć a gdzieś mi się obiło o uszy:

Mam ok 500 domen i chciałbym je teraz przelecieć i w obrębie całej domeny sprawdzić ilość linków wychodzących oraz z jakim anchorem do linków "zewnętrznych" (na zapleczu mi się zrobił trochę syf). SB ma coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko czy znacie może jakieś sposoby żeby szybko znaleść katalogi angielskie i irlandzkie przez scrapeboxa?

Footprinty:

"Powered by: php Link Directory" %KW%

"powered by PHPLD" %KW%

"Powered by WSN Links" %KW%

"powered by PHP Weby" %KW%

"Powered by cpLinks" %KW%

"Powered by cpDynaLinks" %KW%

"powered by BosDirectory" %KW%

"Powered by Link manager LinkMan" %KW%

"Powered by Gossamer Links" %KW%

"Powered by K-Links" %KW%

"Powered by In-Link" %KW%

"Powered by eSyndiCat Directory Software" %KW%

"Powered by: qlWebDS Pro" %KW%

"Powered by Directory software by LBS" %KW%

"powered by phpMyDirectory.com" %KW%

"Powered by HubDir PHP directory script" %KW%

Mozna jeszcze oczywiście dodać rozszerzenie domeny, czy to co.uk czy irlandzkie i inne. Własny rozum najlepszym narzędziem, więc kombinuj :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz ktoś jeszcze postuje przy użyciu proxy z proxymarket.pl? Bo skuteczność w takim przypadku już kompletnie siadła. Do harvestowania są ok, ale do blogów już się ciężko przy ich pomocy dostać. Ja właśnie wracam do prywatnych ze squidproxies.com. Wychodzi ok 3,20 zł za 1 proxy, także ok, a już kilka razy tam brałem i skuteczność zadowalająca.

Ktoś może namierzył w ostatnim czasie coś tańszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z proxymarket.pl i skuteczność przy postowaniu jest zadowalająca (wybieram tylko L1, L2 i do 1000ms). Korzystałem z buyproxies.org i generalnie mogę je polecić, ale róznicy nie widziałem - czasem lepiej wypadało proxymarket, czasem buyproxies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie z inne beczki, czy mieliście problem przy opłaceniu SB za pomocą paypal ? Systematycznie wyskakuje mi komunikat o tym ze nie można zrealizować płatności (żeby nie było niedomówień środki na koncie mam :) )

Edytowane przez Mroczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności