Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Łeeee a myślałem że będzie jakaś mega baza Hi-PR auto approve z linkami do-follow :)

Jeśli by takie coś ktokolwiek opublikował na publicznym forum to i tak po chwili by było bezwartościowe, wiec po co Ci to?

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa wam decaptcher ze skryptami phpbb ?mi nie chce odczytac zadnej captchy

A jak używasz scrapeboxa ze skryptami phpbb?

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy nie widzę użycia decaptchera tylko do skanu linków.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w SB jest tryb Manual w ktorym mozna napisac wlasne instrukcje, czyli nauczyc program nowych skryptow. Nauczyl jak rejestrowac w phpBB i teraz chce to puscic na fast z uzyciem decaptchera.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam więc nie wiem :D

Sporo osób pisało mi Priv jakie funkcje posiada Scrapebox więc postanowiłem napisać artykuł. Wprawdzie nie jest skończony w 100% ale i tak jest moim zdaniem wystarczający.

Funkcje Scrapeboxa

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że im mniej proxy z publicznej listy, tym żwawiej wszystko śmiga?

Np. na 6 publicznych proxy zrobię harvest szybciej i więcej, niż np na 12. Bez żadnego errora.

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Używał ktoś SB do pozycjonowania nowych stronek świeżych w indexie. Używałem dotychczas dla stron już z jakimś stażem. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie ze świeżynkami ??

ja blastuje co popadnie i narazie dziesiatki tysiecy linkow nofollow nie zaszkodzilo, w sumie to funkcje komentowania mi sluza wylacznie do indeksowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie pewien "problem" ze sprawdzaniem zaindeksowanych stron? Chodzi o to, że po sprawdzeniu ok. 20% dostaje status "NO" - a lista stron jest w 100% zaindeksowania.

Po wyciągnięciu tych 25% i sprawdzeniu TYLKO ICH jeszcze raz mam 100% "NO" - czyli tak jakby SB sprawdzał jakieś DC na którym strony są zbanowane (?) - ale są to strony raczej o ugruntowanej pozycji i wątpię by aż 10% z takiej listy stron gdzieś była zbanowana.

Nie jest to błąd proxy (mam własne) - bo potem drugie sprawdzenie pokazuje, że to co za pierwszym razem oznaczył jako "NO" potem również oznacza jako "NO".

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności