Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

ale był fix - Max chyba podawał, żeby ściągać - tam była wersja 50, która się autoryzuje. Po prostu nie należy robić póki co tego update'u, co się pokazuje na 51.

A mam pytanie co do sprawdzania PR

Adresy są z SEOLighta ale chce sprawdzić ich aktualny stan... i w niektóych przypadkach (zdecydowana mniejszość) SB podaje aktualny dobry stan (przynajmniej taki sam jak wtyczka w firefoxie i zgodny z SEOLight) ale w reszcie inny nie zgodny z rzeczywistością. Więc jak mam sprawdzić i o co tu chodzi?

02d.pl 3 3 1-pozy.com 0 2 10-przykazan.pl 0 1 11w.pl 2 0 123.waw.pl 0 0 123katalog.net 0 2 127.pl 1 N/A 12i.pl 0 N/A

może mało, lub "nie takie" proxy ?

Edytowane przez entropia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem fixa i dziala od wczoraj

You can download just the .exe here:

https://www.scrapebox.com/dl/scrapebox.exe

(simply overwrite your exising .exe in your current scrapebox folder)

  • Like 2

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie co do sprawdzania PR

Adresy są z SEOLighta ale chce sprawdzić ich aktualny stan... i w niektóych przypadkach (zdecydowana mniejszość) SB podaje aktualny dobry stan (przynajmniej taki sam jak wtyczka w firefoxie i zgodny z SEOLight) ale w reszcie inny nie zgodny z rzeczywistością. Więc jak mam sprawdzić i o co tu chodzi?

02d.pl 3 3 1-pozy.com 0 2 10-przykazan.pl 0 1 11w.pl 2 0 123.waw.pl 0 0 123katalog.net 0 2 127.pl 1 N/A 12i.pl 0 N/A

może mało, lub "nie takie" proxy ?

Sprawdzilem na proxy ktore przeszlo przez Google test w SB i dalej to samo.

Może ktoś prawdzić kilka adresów jak u was widzi PR

1-pozy.com

10-przykazan.pl

11w.pl

123.waw.pl

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki tez tak mi SB pokazuje

ale SEoLight ma inaczej pokazuje, a wtyczka w firefoxie zgodnie z SEOLight

wiec która wersja jest prawidłowa?

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - najnowsza wersja prawdopodobnie posiada trojana !!

Info o wirusie/trojenie - https://www.microsoft...atid=2147572245

Skan online - https://www.virustot...6608f/analysis/

Teoretycznie można przyjąć że to błąd jednak mój snifer zdecydowanie coś wykrywa że aplikacja wysyła żądania i nie jest to raczej serwer SB - ale nie dam sobie za to jajek obciąć

PS: Mogę się mylić ale postanowiłem o tym napisać na wszelki wypadek - nie jestem expertem w tej dziedzinie więc proszę mieć to na uwadze że mogę się bardzo mylić i jest to fałszywy alarm

Edytowane przez Kojotek_OX

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka (mam nadzieje że wartościowych pytań - na które któś mi odpowie):

1 - sprawdzanie czy adresy są dobre (czy. nie zwracają błędów 404 itp. )

a] Jak spradzić czy linki do moich precli lub wpisów są na serwerze?

b] Jak spradzić czy głowna domena działa i tylko np. moje linki nie działają (bo nie chciałbym od razu wyrzucać całej domeny)

Już się gubie w tym, bo mam

Coment Poster -->Check link

Addon Alive Chcecker

I jeszce jeden jakiś spsób do spradzania czy na podstronach jest link do mojej strony

Bo plan działanai wydaje sie być taki:

1] spradznie czy linki do podstron w ogóle działają

2] sprawdznei czy domeny działają

3] dopiero teraz sprawdznei czy są zaidexowane w google

4] nie zaidexowane do pingowania

Edytowane przez zxc999

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności