Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie może ile orientacyjnie wynosi czas jaki musi upłynąć od wejscia na strone do zapostowania zeby nie wyswietlilo bledu ze za szybko sie wyslalo komentarz ? W sb zeby to ominac uzywa sie opcji slow poster.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że twórcy scrapa idą w stronę płatności - doszły płatne wtyczki w menu(na razie jedna).

Miejmy nadzieję że coś ciekawego niebawem zaprezentują ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PR - wybierasz po prawej stronie Check Pagerank (i tutaj masz Get Url Pagerank - dla adresu, i Get Domain Pagerank - dla domeny).

Jeśli chodzi o sprawdzenie o site domen, musisz uzyć funkcji trim to root a potem remove duplicate domains (oczywiście, w przypadku, gdy wgrasz adresy podstron). Jak już masz co potrzeba, wybierasz Check Indexed.

Najpierw musisz jednak załadować adresy poprzez Import URL List.

Edytowane przez Buzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kilka pytań/spraw

1 czy jak harwestujecie to zdarza wam się błąd w postaci zablokowania połączeń do google lub też yahoo(zostaje 1 lub 2 połączenia) ? u mnie jest taka sytuacja powtarza się systematycznie i jedyne co mogę zrobić to wyłączenie SB przez menadżera zadań. Testowałem różne wersje ustawień i proxy i nie daje to rezultatów.

2 dodatek Blog Analizer jak wygląda u was sprawa z jego działaniem/funkcjonalnością zastanawiam się nad wykorzystaniem go do sprawdzana listy z harwestu pod kątem selekcji WP obecnie korzystam z PSM i wyszukiwarki, jest to delikatnie mówiąc upierdliwe macie jakieś inne sprawdzone rozwiązanie?

3 Rank tracker- generalnie testuje od wczoraj i jak na razie szału nie ma. sprawdza wolno a co najgorsze niedokładnie. Testowa strona jest w Top 10 na 19 faz wtyczka wykryła tylko 11 faz. Po dodaniu ponad 30 faz dla innej strony po wejściu do projektu wyłącza się, tak więc radzę poczekać na jakiś update zanim kupicie.

Z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprawdzenie o site domen, musisz uzyć funkcji trim to root a potem remove duplicate domains (oczywiście, w przypadku, gdy wgrasz adresy podstron). Jak już masz co potrzeba, wybierasz Check Indexed.

Chodzi o to, że nie pokazuje mi liczby site dla danej domeny, tylko że jest zaindeksowana. Ja chciałbym znać wielkość w liczbach site sprawdzanej domeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam czy strony są zaindexowane - daje 1700 adrsów i zwrac mi

zaindexowane: 345

nie zaindexowane: 431

a gdzi reszta adresów? dlaczego nei dodaje do nie zaindexowanych?

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zxc - pewnie reszty nie sprawdziło i nie wiadomo czy są zaindeksowane, puść jeszcze raz sprawdzanie zaindeksowania.

Dodatkowo pamiętaj o tym, że ta funkcja nigdy nie była mocną stroną scrapeboxa ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z was problem z zakupem scrapebox ze strony producenta poprzez paypal?. Ja podczas próby zapłaty dostaje błąd, support PayPal poinformował mnie, że ich system bezpieczeństwa blokuje tranzakcje, i tak od tygodnia. Miał ktoś taki problem? kupował ktoś z was ostatnio ten produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności