Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie

"bawię się" wtyczką Learning Mode/ Poster Beta i mam problem na filmikach i w opisie tej wtyczki jest opcja sprawdzenia dodana komentarza po zaznaczeniu opcji " Capture Post Response" powinno wyskoczyć okienko z info dodaniu itp. u mnie niestety pomimo kilkunastu prób i podejść nic nie wyskakuje. Miał może ktoś z Was taką sytuację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dopisać do SB api proxymarketu aby proxy automatycznie aktualizowały się ?

W podstawowej wersji nie da się automatycznie aktualizować proxy poprzez API lub w jakikolwiek inny sposób.

Natomiast namiastkę automatyzmu w zakresie proxy możemy znaleźć w dodatku Automator. Z tego co zaobserwowałem (nie korzystałem z tego dodatku) ogranicza się jedynie do testowania proxy i kwestii użycia bądź nie proxy do konkretnych zadań. Nie znalazłem natomiast informacji o możliwości automatycznego pobierania nowych proxy np. poprzez API ProxyMarket lub z konkretnego adresu url.

Być może przeoczyłem tę opcję...

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie nurtujące mnie pytanie do znawców Scrapeboxa.

Próbowałem napisać skrypt dodający pingbacki do takich np. ten blog.

Jednak zgodnie ze specyfikacją Pingback aby pingback został opublikowany na stronie docelowej, pod linkiem do opublikowania musi znajdować się link do strony do której wysyłamy pingback - wiadomo - zabezpieczenie przed spamem. Zatem mój skrypt musiałby być uruchamiany na każdej docelowej pingowanej stronie (aby umieszczał ten link choćby tylko na czas sprawdzenia przez serwer xml-rpc bloga).

Jednak Scrapebox dodaje pingbacki skutecznie omijając ten problem w dodatku z dowolnie ustawionym anchorem.

Czy ktoś może mi wyjaśnić: jak on to robi???

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Satter

/l~~$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzefiltrowuje liste kilkuset tysiecy adresow(poprzez fast poster), niestety kiedy proces byl w okolicach 20% padlo mi proxy (wczesniej okolo 20% wpisow bylo posted, potem ich liczba zaczela drastycznie spadac) wiec bylem zmuszony przerwac :(

i od rana kombinuje jakby usunac z listy wpisy o statusie "posted" (bo takiej funkcji nie widze)

[korzystam z darmowych, wyharvestownych proxy] zeby puscic fast postera

na przyszlosc, o ile nie ma lepszego rozwiazania, podziele swoja liste na kilka paczek.

Ewentualnie jaki bylby koszt prywatnego proxy ktory zagwarantowalby sukces w przypadku listy powiedzmy miliona adresow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj właśnie w prywatne proxy bo postowanie SB na publicznych proxy to głupota. Nie dość, że skuteczność baardzo mała to jeszcze mogą Cię z VPS-a wywalić (chyba, że korzystasz z domowego kompa, ale i to jak ostro przyspamujesz to możesz mieć problemy, zależy od usługodawcy). Jak chcesz jakieś fajne proxy prywatne to napisz, podeśle na PW serwis, który oferuje fajne, sprawne proxy - w pakietach od 10USD za 5 priv proxy (testowałem, korzystam od kilku miesięcy - jest OK)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom na lapku mam; proxy uzywam high anonymous, okolo 100gruntownie przefiltrowanych.

czy taki pakiet 5proxy prywatnych wystarczy na przepostowanie miliona adresow?

niemniej i tak zalezaloby mi zeby odfiltrowac te kilkadziesiat tysiecy adresow posted przed ponownym postowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko po co pisać komentarze jak masz kupę synonimizowanych ogólnie dostępnych. Można scrapowac komentarze i samemu synonimizowac, automatycznie oczywiście. Ale policz sobie jeśli masz 6k do zindeksowania i listę 120 000 niby AA, to wyjdzie tylko 20 na jeden wpis, a na na pewno nie zapostuje wszędzie...Trzeba długo ich tłuc po tej liście żeby zindeksować... Na taka ilość to nie jedna lista i nie jedna instalacja SB potrzebna, zęby to zrobić szybko i skutecznie

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności