Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Czy próbował ktoś ostatnio kupowac scrapeboxa przez paypala, tego za 57$? Ciągle wywala mi błąd i nie wiem czy to jest tak, że ja mam pecha czy inni też mają problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, filtrowanie nic nie pomoże. Teraz jest jak SOCKS, za 5 min transparentne. Napisałem wyżej publiczne proxy nie nadają się na prostowanie, przerabiałem to już. XPCP ma 3 poziomowy system filtracji a i tak nigdy nie postuje na proxy które on oznacza jako SOCKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad tym pakietam proxy..(z proxymarket chyba)

tylko czy zeby z niego skorzystac wystarczy sam scrapebox czy bedzie trzeba cos jeszcze dokupic?

no i jeszcze taka kwestia jak mialem okolo 100proxy harvestowanych to starczylo mi na zrobienie listy ok miliona urli (po tym przestalo dzialac jak mniemam z powodu padu proxy)

w proxymarket proxy zbanowane sa wymienianie?

Na poczatek nie chcialbym wydawac zadnych wielkich kwot,kompa i tak mam dlugo wlaczonego, natomaist chcialbym proces robienia listy przyspieszyc zeby trwal troche krocej niz prawie miesiac zaledwie 10000blogow :( ktore udalo mi sie uzyskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz nic innego. Wystarczy, że kupisz interesujący cię pakiet, pobierasz listę proxy, ładujesz do SB i możesz harvestować.

SB nie ma podmiany automatycznej proxy, więc musisz podmieniać proxy ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy podlinkowujecie wpisy z katalogów za pomocą SB (jeżeli wogóle to robicie :D) to dajecie anchor taki sam jaki był we wpisie do katalogu czy różne? Przykładowo w katalogu mam wpis z tytułem "Litera", a w komentach za pomocą SB podlinkowuję to na anchory "Liczba", "Przecinek", "Kropka" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki samo może być, raczej komentarze z nofollow nie wybiją Ci wpis w webminiaczu przed stronę docelową ;)

Zdarzyło się już :D

Bardziej mi chodziło o to czy anchory z komentarzy mają jakieś znaczenie i czy muszę dbać o to aby anchor był taki sam jak tytuł wpisu w katalogu.

Zauważyłem też jak ktoś wstawiał linki w stylu "https://www.google.pl/search?q=wp.pl" (zamiast wp.pl adres innej strony). Zastanawia mnie czy takie linki mają jakąkolwiek wartość.

Edytowane przez Nexus_Media
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności