Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem też jak ktoś wstawiał linki w stylu "https://www.google.pl/search?q=wp.pl" (zamiast wp.pl adres innej strony). Zastanawia mnie czy takie linki mają jakąkolwiek wartość.

Niektórzy myślą, że tak buduje się linki TR. Ja myślę że to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy myślą, że tak buduje się linki TR. Ja myślę że to bzdura.

Hehe, tak też myślałem że takie linkowanie nie ma sensu.

Jeżeli podlinkowuje wpisy w katalogach to wraz z nimi warto też wtedy podlinkować wpisy (w katalogach i preclach) podlinkowujące wpisy z katalogów ?

Czy raczej nie ma sensu tworzenia takiej "piramidki" i lepiej się skupić na samym podlinkowaniu zwykłych wpisów w katalogach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24h na przepostowanie 100k blogow to duzo czy malo?

bo zwazywszy na ok20% skutecznosc u mnie to troche marne wyniki jak na moje potrzeby (pewnie bede musial popracowac nad konstrukcja zapytan ;P)

w sumie przy okazji czy moglby ktos napisac jaki jest orientacyjny czas dzialania tym pluginem blog analyzer/sprawdzania pr/sprawdzania linkow wychodzacych/itd na 100k adresow? Co prawda w wiekszosci poradnikow widze ze najlepiej dawac od razu fastpostera jednak moze sa szybsze i skuteczniejsze rozwiazania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, czy ktoś używa wtyczki AUTOMATOR do SB?

Macie możliwość aktualizacji do wersji 1.15.62? Obecnie mam wersję 1.15.44 i nie mogę zrobić update... :( Addons też nie chce mi się otworzyć. Nie wiecie co to może być?

Edytowane przez Leszczu

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, czy ktoś używa wtyczki AUTOMATOR do SB?

ja :)

Macie możliwość aktualizacji do wersji 1.15.62? Obecnie mam wersję 1.15.44 i nie mogę zrobić update... :( Addons też nie chce mi się otworzyć. Nie wiecie co to może być?

https://www.scrapebox.com/dl/scrapebox.exe

podmień plik exe.

Cały pakiet SB.

https://www.scrapebox.com/payment-received

Jednak dla ciebie wystarczy podmienić plik exe.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve_lek - da się zautomatyzować proces postowania na takiej zasadzie, że np robi 3 listy trackbaków a potem automatycznie 3 listy fp ?

Po krótkim teście widzę, ze wtyczka obsługuje takie funkcje i moim zdaniem warto za nią dopłacić parę $.

Do tego po każdym postowaniu możesz dodać opcję harvestowania / pobierania z pliku proxy, sprawdzania ich i usuwania proxy wg wybranych opcji. Następnie wtyczka sama skopiuje proxy do okienka SB i rozpocznie postowanie / słanie trackbacków.

Oczywiście można wybrać inne czynności jakie ma wykonać SB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie, chciałem wzmocnić swoje zaplecze puszczając na niektóre jego strony blasta. Wygląda to mniej więcej tak iż strona blastowana prowadzi bezpośrednio już do strony głównej, więc moja obawa jest taka czy sobie tym nie zaszkodzę. A po drugie zauważyłem że jeśli fraza kluczowa zawiera w sobie polskie znaki typu ą,ę,ł itd po umieszczeniu takich wpisów w obcojęzycznych forach wyświetlają się zamiast tych liter "krzaki". Czy taka fraza nadal jest poprawnym linkiem czy nie? I jeśli nie to jak temu zaradzić?

Dodaje te linki do forów od niedawna więc prosił bym o jakieś wskazówki.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie ustawienia timeout i liczby połączeń dla modułu learing mode? Juz róznych próbowałem z proxy i bez postować i zawsze po jakimś losowym czasie mi się zamraża, procesor leci na 99% i muszę ubijać ten dodatek. Definition file przesłałem do supportu sb ale oczywiście twierdzą że u nich lata ok. Samą listę blogów już filtrowałem wszsytkimi mozliwymi sposobami, także chyba tylko te ustawienia mi zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności