Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał kiedyś problem z aktywowaniem licencji?

Zmieniło mi się IP na serwerze i przy aktywacji otrzymuję komunikat:

We have not been able to submit your activation request!

Sprawdzałem czy mogę połączyć się ze strona scrapeboxa - wszystko ok.

Statusy serwerów też świecą się na zielono.

Support nie dał znaku życia przez cały dzień.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrapebox dalej jest podstawowym narzędziem dla wielu osób. Wystarczy ruszyć głową i można na nowo wykorzystywać scrapa do wielu czynności które zastąpią 5 innych softów.

  • Like 1

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan, przeczytaj proszę jeszcze raz mojego posta ze zrozumieniem.

Wpisuję imię i nazwisko, adres e-mail z paypala, ID transakcji, klikam w Submit Activation Details i dostaje błąd, który podałem wyżej.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

served za chwile powiesz ze twoje posty ktoś kasuje :D ale tego ja nie widzę

Wpisuję imię i nazwisko, adres e-mail z paypala, ID transakcji, klikam w Submit Activation Details
, naprawdę tobie znikają posty.....lub w pierwotnym poście tego nie napisałeś, analizująć twoje wcześniejsze posty i tematy na PIO, doszedłem do wniosku ze tego nie robisz, lub wpisujesz coś nie tak:

Wiec jeśli oczekujesz zęby ludzie czytali ze zrozumieniem, precyzyjnie opisuj swój problem... EOT

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem opisałem tutaj: https://www.forum.opt...60#entry1151623 i dokładniej chyba już się nie da.

To, że przy aktywacji trzeba podać ponownie dane tj. imię i nazwisko, e-mail paypal oraz ID transakcji jest jak najbardziej oczywiste.

Dane te wpisywałem już wiele razy, a jeszcze więcej razy sprawdzałem literę po literze czy aby na pewno wszystko jest poprawnie.

Gdzieś na BHW ktoś miał podobny problem, okazało się, że serwer autoryzacyjny był padnięty. U mnie statusy serwerów są w porządku, a przynajmniej kontrolki mówią, że tak jest.

A to, że "niewygodne" (?) posty są kasowane/edytowane to zostało już potwierdzone przez jednego z moderatorów w którymś temacie.

EDIT.

Problem rozwiązany. Wystarczyło pobrać najnowszą wersję SB ze strony i aktywacja poszła bez problemu.

Edytowane przez served
Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do podlinkowywania mysle ze sie nadaje tj w moim przypadku przynosci korzysci choc wolniej sie zwraca zakup niz myslalem :(

kup sobie liste AA, sprzedaj 20 blastow i Ci się zwróci, żadnej filozofi w tym nie ma.

jakie vpsy polecacie na dzien dzisiejszy pod sb, zennopostera, min 2gb ramu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do podlinkowywania mysle ze sie nadaje tj w moim przypadku przynosci korzysci choc wolniej sie zwraca zakup niz myslalem :(

kup sobie liste AA, sprzedaj 20 blastow i Ci się zwróci, żadnej filozofi w tym nie ma.

jakie vpsy polecacie na dzien dzisiejszy pod sb, zennopostera, min 2gb ramu?

taa ciekawe komu ja te blasty sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności