Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Do osób które ciągle myślą że Scrapebox kosztuje 97 USD, lub do tych co na niewiedzących chcą zarobić (dzisiejsze ogłoszenie artysty co sprzedaje SB za 300 z). Cena Scrapeboxa to 57 USD

Link do takiej ceny to :

https://www.scrapebox.com/bhw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad zakupieniem SB. Głównym założeniem będzie zbieranie głównie linków "nie pozycjonujących", które jedynie podtrzymają przyrost linków. I teraz parę pytań:

1. Czy zbieranie tego typu linków w celu podtrzymania tendencji jest przydatne lub ma jakikolwiek sens? (przykładowo dodałem kilkanaście dobrych linków w SWL, pozycje ładnie podskoczyły i teraz, żeby je utrzymać podbijam stronę SB, bo wiadomo, gdybym tendencji przyrostowej nie utrzymał to strona znowu spadnie).

2. Czy linki nofollow z SB są brane pod uwagę przy określaniu przez G stopnia/tendencji przyrostu BL?

3. Czy jeżeli pozycjonowana strona ma ok. 800 BL dofollow i 35 nofollow i zacznę ją podlinkowywać SB z czego może zrobić się za jakiś czas (załóżmy pół roku) 1000 dofollow 1000 nofollow będzie miało negatywny wpływ na pozycje i/lub TR (oczywiście nie będę linkował na 1-2 frazy tylko różnorodnie...)?

4. Jaki jest sens robienia blasta na 20k linków skoro tendencji potem nie będziemy w stanie podtrzymać (i też ile % z tych linków w ogóle ujrzy światło dzienne)?

Edytowane przez Fender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba się nie rozumiemy i macie nieco wypaczone myślenie o innych - liczba postów < 10 - na pewno zaczyna z SEO. Pozycjonuję obecnie kilkanaście stron, wiem, które linki mogą zaszkodzić, a które nie. Szukam czegoś co dodatkowo wspomoże cały proces zdobywania BL, nie będę przecież klepał jak leci pierwszych lepszych linków bo wiadomo czym to się skończy. Stąd rzuciłem te kilka pytań bo temat jest znacznie bardziej rozległy, gdyż głównie zależało mi na uzyskaniu odpowiedzi czy ktoś w sposób zasugerowany przeze mnie wykorzystuje SB, tj. zdobywanie linków, które nie mają bezpośredniego wpływu na pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności