Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może jakiejś złote ustawienia co do indeksowania i podlinkowania SB wpisów w seo katalogach itp?

-ustawiacie jakaś kapcze? jak procentowo to zwiększa skuteczność

-jak często zmieniacie privet proxie? co ile postów?

-czy na proxie market fajnie to śmiga?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kapcza tylko na slow posterze, jeśli proxy siedzi już w akismecie to strata kasy

2. Najlepiej ciągle podmieniać(po każdym blaście), ale kto sobie może na to pozwolić :D

3. Proxy z proxymarketu nie nadaja sie do postowania, może 2% z nich jest anonimowe, więc i tak "widać" twoje IP

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tam skuteczność jest 10 % sukcesów się na razie dzieje, tylko lista już przewiana...

Skoro listę mam 500 tys i jadę na tych proxie z PM to jak mi da 50 tys linków to "świat i ludzie", wiem że liczą się znalezione, ale ten link chcecker tez nie jest doskonały wiec chyba mogę tyle zakładać :-)

Zakładając że linkuje listy 2 k wpisów to jak każdy dostanie po 25 linków na głowę to może się jakoś szybciej zaindeksuje, bo to aktualnie masakkra jest :-)

Liczba wątków to 100, zmiana na 50 da jakieś rezultaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dobra lista to podstawa. Trzeba ja filtrowac w miare czesto bo szkoda zasobow i czasu.

Po drugie liste dalbym zrandomizowaną, a nie 2000 adresow z jednej domeny za koleja jak robia niektorzy.

Czym wiecej linkow w poscie tym SPAM WP nie puszcza komentarzy i szkoda marnowac czas.

IP mam z NEO i cisnie ile wlezie. Liste na jakies 5 k domen gdzie SB obrabia ja w petli.

Sukcesow 95%, watkow 25 i jazda. Idzie jak burza.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nie bierze z listy po kolei tylko losuje ;>

to mowicie ze o ile wieksza skutecznosc jest na proxy prywatnym/zmiennym ip w stosunku do postowania na publicznym proxy (u mnie zwykle wychodzi ok 1/3posted z ktorych od 20-50% z reguly jest potem found)

i czy probowal ktos korzystac z tego prawie-najnowszego plugina zamiast linkcheckera?

Edytowane przez ap_seo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mocną maszyną, dużo wątków w SB i uprzesz się na jedną maszynę(jedną domenę), to możesz ją przytkać i wtedy skuteczność spada. Takie jest moje zdanie.

W zasadzie takie są fakty, jak ddos'ójesz stronę to raczej nic do niej nie dodasz >;-þ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przy spprawdzanie indexu czasme trzeba przy np 2000 stronach i proxie z SB ew PM, klikac sprawdzanie 5-6 razy aby cała lista była na zasadzie yes/no?

Nie mogli tego zautomatyzować, aby jeżeli to chodzi o proxie jak trafisz na walnięte sprawdzał kolejnym ew wracał do sprawdzanego?

I jeszcze jedno jest gdzieś gdzieś serwis w necie, tylko pewniak gdzie sprzedają nie przeorane duże listy ? Kupiłem kilka szt ale to szalu nie ma, to jak nie jakoś to chociaż ilość :-) aby wrzucić jakis duzy projekt na kilka dni i żeby sobie tam leciał:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB od zawsze sie wiesza na niedzialajacych proxy. Sam zglaszalem ten problem do supportu, wieki temu i jakos sie nie pofatygowali ;) Moze kilkanascie nowych zgloszen ich nieco popchnie do roboty. Ja chetnie ponowie swoje ;)

z tego co kojarze ze mi mignelo przy ostatniej aktualizacji to chyba wprowadzili retry prox przy sprawdzniu PR, wiec trzeba czekac z nadzieja na kolejne updaty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności