Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsze :

v1.15.64 New: Google search types added New: Proxy tester filter by country in right click New: Custom proxy test against any url and check for string New: Text editor convert list to spintax New: Text editor addition of site: modifier New: Pagerank checker adjustable proxy retries Fixed: AOL fixed Addons and Plugins: New: PageScanner Addon addition of the %and% variable New: RankTracker Plugin export search results in right click. New: Automator Plugin remove root domains Fixed: Google Image Grabber Addon fix delete thumbnail bug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciężko się domyśleć ze tylko dzisiaj ich wyłączyłem ?? :D wiec nie martwię się z tego powodu, wszystkie te update i tak nic nie dają do skuteczności postera, a do niczego innego obecnie ten soft się nie nadaje

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to wime, ale pewnie mam jakas zj*b.. wersje bo mi nie dzial, i juz myślałem że gdzieś przeniesli :-) Ta wtyczka jest na jedną instalacje, na jednym kompie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze żaden dedyk nie udziwnianie takiej liczy odpalonych SB, mogę się mylić ale jak u siebie odpaliłem mniej niż połowę tego co Ty chcesz to już były problemy inna sprawa to samo łącze nie wiem jakie było do tego potrzebne, aby nie stało się "wąskim gardłem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy? Jakie były parametry tego serwera: procek, ram?. W sumie, to prosto licząc 50 x 25 połączeń = 1250 otwartych połączeń, czyli ~0.8 Mbit/s na połączenie, to łącza by i starczyło, ale myślę, że to prawie na pewno wywoła czkawkę. Chyba trzeba będzie to rozrzucić na kilka serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ap_seo

tak jak w USM

URL:

https://www.google.pl...hl=pl&q=wakacje

String:

wakacje

Przeprowadziłem przed chwilo test USM vs SB

Proxy Dobre / ALL

SB 312/672

USM 530/672

USM dużo szybciej sprawdził wszystkie proxy przy takiej samej ilości wątków.

Edytowane przez mlody0072

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności