Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ramu raczej nie brakuje bo mam 8GB a co do notatnika to jak otwarłem to adresy były jeden za drugim cały ciąg a gdy otworzyłem w notepad++ adresy były jeden pod drugim każdy po enterze. Mam jeszcze pytanko odnośnie postowania jak moje ip dostanie się na spam listę to jakie są tego skutki czy np. nie mogę potem dodać komentarza do innych blogów, czy moje IP znajduje się na spam liście dożywotnio czy może na jakiś okres czasu?

Szafy przesuwne - nowoczesny wygląd - nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu!!!

Bramy i ogrodzenia Częstochowa

Bramy Bełchatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiek wielkie dzięki pomogło teraz śmiga bez problemu ;-) Mam pytanie odnośnie sprawdzania linków link checkerem wszystkie linki oznaczone success przeleciałem link checkerem i otrzymałem jakieś 2000 niby znalezionych stron na których jest mój link a po paru dniach gdy przeleciałem ta listę zostało tylko 1000 co to oznacza że te blogi były autoaprove ale są moderowane i admini wywalili moje linki czy to może program źle działa no i czy do takiego sprawdzania potrzebne jest mi proxy?

Szafy przesuwne - nowoczesny wygląd - nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu!!!

Bramy i ogrodzenia Częstochowa

Bramy Bełchatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem a jaki system postawić na VPSIE pod sxrapeboxa nie wiem czy dobrze myślę ale chyba im starszy tym lepszy bo mniej pożre zasobów jaki polecacie z poniżej wymienionych?

  • Windows XP Professional
  • Windows Server 2003
  • Windows Server 2008
  • Windows 7 Ultimate

Szafy przesuwne - nowoczesny wygląd - nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu!!!

Bramy i ogrodzenia Częstochowa

Bramy Bełchatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze myślę ale chyba im starszy tym lepszy bo mniej pożre zasobów

Niekoniecznie. Może być tak, że im nowszy tym lepiej zoptymalizowany i ma mniej dziur.

Polecam Windows Server 2008.

Przy Windows 7 nie ma licencji pozwalającej na użytkowanie tego Windowsa do zastosowań serwerowych (przypuszczam, że z Windows XP jest podobnie).

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem to jeżeli wybiorę Windows Serwer 2008 to powinna być legalna wersja systemu no a pozostałe np. windows 7 to już nie są legalne to dlaczego firma hostingowa oferuje takie instalacje ?

Szafy przesuwne - nowoczesny wygląd - nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu!!!

Bramy i ogrodzenia Częstochowa

Bramy Bełchatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dlaczego firma hostingowa oferuje takie instalacje

W piątek poprosiłem Microsoft o ustosunkowanie się do tego typu przypadków (bo sam byłem chętny na VPSa z W7) i powiedzieli mi, że nie ma takiej licencji Windowsa 7, która pozwalałaby na wykorzystanie tego OS w zastosowaniach "serwerowo-komercyjnych".

A dlaczego firmy hostingowe oferują W7 to już trzeba te firmy o to zapytać. Może właściciele tych firm z Bill'em wódkę pili ;)

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla użytkowników oprogramowania SB, oferujemy promocję - 10% zniżki dożywotnio, na serwery Windows z oferty https://v-net.pro/vps_windows

Kod promocyjny 'sb' wystarczy wpisać podczas składania zamówienia.

Serwery działają systemie Windows Server 2008 R2, Web Edition PL lub STD (EN).

Pozdrawiam.

Edytowane przez VMline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem w SB taki że przy "harvestowaniu" proxy po przejściu do proxy manager i wejściu do Harvest Proxies nie można usunąć adresów url? Taka sytuacja jest również po przeszukaniu adresów i próbie usunięciu pustych rekordów. Adresy nie są szare, nie wiem dlaczego nie mogę usunąć.

Mój Sklep zoologiczny w Zielonej Górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności