Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

na 6848 wydłubanych blogów, po sprawdzeniu poprawności stron i usunięciu duplikatów, odsiew do ok 3600, po czym blast na FAST POSTER, 250 proksyków i success 31 komentarzy.

31 zatwierdzonych opublikowanych, czy tez 31 dodanych?

Ja mam przy szybkim dodawaniu w 3-5 przejściach w sumie ok 50% dodanych (korzystam tylko z publicznych proxy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluskać mozna ok 10 000 na 1/h akceptowalnych blogów typu BE.

Co z moim problemem yahoo 999 czesć osób pisze, że to mija część, że to wina proxy....

Moim zdaniem wina proxy. Jak odpytywałem kiedyś yahoo swoim skryptem to przy zbyt dużej ilości zapytań coś wywalał.

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem w tym temacie, ale widzę przypomnę, bo to IMO bardzo istotna informacja.

Jeśli posiadacie zmienne IP (neostrada etc...) i jeśli postujecie do unikalnych domen (bez duplikatów), używajcie fast postera BEZ PROXY.

Znacznie zwiększa to skuteczność, a jeśli chcecie jeszcze raz coś wysłać do tego samego bloga, zresetujcie połączenie neostrady czy co tam macie, i zostanie wam przypisane nowe IP z którego dalej możecie postować :)

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Clubbers.pl

Przecież proxy są do harvestera, do blasta nikt nie używa proxy bo to strata czasu i skuteczności.

Tylko jeśli masz zmienne IP. Jeśli masz stałe IP to bez proxy z czasem będziesz łapał sporo banów. Ja osobiście używam tylko z proxy i tak też polecam.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz stałe IP to bez proxy z czasem będziesz łapał sporo banów.

Nie jest to do końca prawda jeżeli umiejętnie się komentuje a nie bombarduje jedną listę niezliczoną ilość razy. Mam porównanie stałe/zmienne.

Edytowane przez zoreander

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluskać mozna ok 10 000 na 1/h akceptowalnych blogów typu BE.

To ile jest wszystkich blogow na BE waszym zdaniem? (po wywaleniu dublikatow domen)

Wyłuskałem bazę ok. 4 tys. BE na unikalnych domenach i już raczej domen nie przybywa dużo.

Jeśli masz stałe IP to bez proxy z czasem będziesz łapał sporo banów.

Nie jest to do końca prawda jeżeli umiejętnie się komentuje a nie bombarduje jedną listę niezliczoną ilość razy. Mam porównanie stałe/zmienne.

Jak wg Ciebie wygląda umiejętne komentowanie? Przykładowo jak uruchamiasz comment postera z bazą 30 tys. blogów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności