Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze jedno pytanie czy mozna ustawic API proxy np z proxymarket tak samo jak w Gscraper ze zmienna czestotliwoscia co kilka minut?

Nawet jeżeli się da to nie ma to raczej sensu. Scrapebox to wolny scraper i nie wyciągniesz nim maximum z proxy za które płacisz. Przykład poniżej - te same proxy, ta sama ilość wątków i footprinty (footprint tutaj użyty był b.prosty).

Scrapebox - 217url/sec czyli 16260/min - ponad 10x wolniej niz gscraper.

57iueyB.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że Fast Poster obsługuje teraz kilkadziesiąt skryptów, a nie tylko 3 jak to było jeszcze kilka miesięcy temu?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@ bartosm - jakiś czas temu również to zaobserwowałem.

Myślę, że to pytanie jest raczej do support SB niż do forumowiczów. :)

Edytowane przez novum

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło odkąd ostatnio postowałem SB i mam do wszystkich pytanie o wydajność. Przed zmianą systemu, kiedy jeszcze się nie wybierało tych poszczególnych platform, ustawiało 'fast poster' i SB był naprawdę szybki. Na słabym vpsie miałem ok. 15k postów na godzinę.

Teraz z tym nowym systemem postowania jest tragedia - 15k postów mam robione jakieś 4h, co w ogóle traci sens postowania. Nawet jak mam przefiltrowaną listę i z platform wybiorę jedynie "Wordpress" to i tak prędkość jest taka sama.

Czy da się jakoś wrócić do tych starych ustawień / coś przestawić, żeby działało to na zadowalającym poziomie?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kupiłem kiedys jedną kopię scrapeboxa i zapomniałem o niej, w tym czasie robiłem formata itp. Teraz sobie o niej przypomniałem ,ale nie pamietam żadnych danych do aktywacji scrapebox, jedynie e-mail. Czy jest szansa na odzyskanie tej licencji czy już przepadła bezpowrotnie w tym momencie? Support jakoś pomaga w tym momencie? Nie umiem znaleźc ID transakcji....

Edit. ID transakcji w Paypalu nie znajdę, bo nie mam już tego konta :) Nie wiem czy coś da sie teraz zrobić? jak myślicie?

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności