Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

opracowałem np. dla skryptu 4image 750 footprintow

SBox wyciągnął mi łącznie (po usunieciu duplikatów) 34tyś url-i z ok. 60tys

1) w sumie mało bo powinien teoretycznie 750x1000=750 000 - dlaczegno nie tyle?

2) czy mam stworzyc wiecej footów bo w sumie bardzo mało tych adresów liczę na ok 1mln dla każdego skryptu docelowo lub wiecej

- ile macie footów dla poszczególnych skryptów? podajcie kilka i ile z tego hev.? bo nie chce tworzyc 3-5 tys footów a może trzeba?

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile macie footów dla poszczególnych skryptów? podajcie kilka i ile z tego hev.? bo nie chce tworzyc 3-5 tys footów a może trzeba?
Footprint to np "powered by wordpress", do tego dorzucasz keywordy. W zależności od zróżnicowania skryptu kilka - kilkadziesiąt footprintów, do tego odpowiednie słowniki - od kilku do kilkuset tys fraz per słownik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scrapebox v.2 już niedługo :)

A gdzie mogę znaleźć info o v2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chyba wiesz, że ma forum mamy TEMAT poświęcony w całości scrapebox, a jak by jego przeczytałeś dokładnie to jest tam mój post chyba z przed 2 lat, gdzie pisze, ze właśnie taka info dostałem od twórców softu.

tak na forum jest temat i tak czytałem go i jak byk pisze:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/198990-scrapebox/page-124#entry911198

oraz

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/198990-scrapebox/page-145#entry972009

zrobiłem to wszystko i właśnie wtedy dostałem bana na licencje

więc nie wiem czemu mój temat został usunięty i pisze go kolejny raz bo nie wiem czemu został usunięty oraz co twoja odpowiedź wnosi do tematu

Witam.

Wystawiłem na sprzedaż swoją licencje scrapeboxa ( na forum pisze że można sprzedać, więc chciałęm to zrobić ) znalazłem kupca. Więc napisałem do supportu żeby zmienili dane na jego, lecz niestety odpisali że to nielegalne. I nie wiem z jakiej beczki ale zablokowali moją licencje, nie moge teraz nic zrobić. Support napisał że każdy mój mail w tej sprawie teraz będzie lądować w koszu. Naprawde nie wiem skąd taka reakcja.

Ma ktoś pomysł jak to załatwić?

fpGYzCf.png

Wcześniej po próbie aktywacji i odczekaniu nic sie nie działo, tak jakbym nigdy jej nie aktywował i ciągle musiał to zrobić...

prosze o nie usuwanie mojego tematu ponieważ nie naruszyłem regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.scrapebox.com/faq

Trzeba było poczytać faq zamiast sugerować się postami na PiO sprzed prawie 3 lat.

Jedyne co możesz zrobić w tej sytuacji to napisać o tym w wątku SB na forum bhw. Jeżeli to nie pomoże możesz spróbować umieścić wątek w dziale "shitlist" na bhw - wątpliwe żeby został zatwierdzony ale nie masz nic do stracenia. Licencji SB nie sprzedasz, ale może uda Ci się ją odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiesz, że ma forum mamy TEMAT poświęcony w całości scrapebox.

tak na forum jest temat i tak czytałem go

(,,,)

więc nie wiem czemu mój temat został usunięty i pisze go kolejny raz bo nie wiem czemu został usunięty

(,,,)

prosze o nie usuwanie mojego tematu ponieważ nie naruszyłem regulaminu

Skoro jest temat w całości poświęcony Scrapeboxowi, to po co zakładasz nowy?

Połączyłem tematy, ale na przyszłość kontynuuj swój wątek w odpowiednim temacie, a nie zakładaj tysiące kolejnych.

Q. Do you allow buying and selling cheap second hand ScrapeBox licenses?

A. No, we tried in the past however most of these second hand licenses have caused problems with sellers claiming the license was hacked and attempting to get the license back after receiving the money, or people trying to sell licenses purchase with stolen credit cards which is later disputed with PayPal or the bank.

They also cause a huge load on support staff mediating between buyer and seller, trying to determine who the real owners of licenses are due to bad deals, terminating and re-assigning license to different details, complaints from being ripped off etc. Some people have sold the one license to several other people at once, collected everyone’s money and vanished. ScrapeBox is an affordable one time purchase, and the risks and support overheads far outweigh the potential few dollar savings. So unfortunately we cannot transfer licenses to other peoples names and emails once registered.

  • Like 1
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając oburzenie czemu jego odrębnie założony temat znalazł się w koszu bo to jest oczywiste, jak by każdy sobie taki zakładał przy pytaniu na temat scrapeboxa był by tylko bałagan.

Użytkownik buKKa już w 2012 roku próbował handlować licencją Scarpebox w cenie 90 USD, zamiast 57 USD ( https://www.scrapebox.com/bhw)

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/149419-sprzedam-licencja-scrapebox/#entry1036139.

Myślę, ze odwołanie od zbanowania licencji nic nie, jest zapis w plikach i na stronie i pisałem kiedyś w wyżej wspomnianym temacie cytując nawet email który dostałem gdzie dosłownie napisano "handlować licencjami nie wolno".

Natomiast licencje scrapeboard można przenosić ( soft nie jest rozwijany ot dawno i obecnie jest bezużyteczny).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


... zrobiłem to wszystko i właśnie wtedy dostałem bana na licencje ...

Może warto to wziąć na klatę i nie tracić czasu na odwołania i pisanie na forach? Przykre, że wtopiłeś trochę kasy ale spotyka to każdego kto prowadzi jakikolwiek interes.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności