Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłuskałem bazę ok. 4 tys. BE na unikalnych domenach i już raczej domen nie przybywa dużo.

Ja mam 12k BE (wyciagam tylko z Y bo nie mam proxy a te darmowe sa ...) ale slyszalem ze da sie 25k ;] pytam bo stwierdzenie ze sie wyciaga 10k BE na 1/h zabrzmialo kozacko :)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten program na prawdę jest potężny.

Od wczoraj myślałem też troche na proxy które to jest chyba największą bolączką.

Czy ktoś kto sie zna mógłby powiedzieć czy dało by sie wykorzystać coś takiego :

https://www.webtips.pl/topic/36999-tanie-ad...ln-miesiecznie/

Ceny wydają się bardzo przystępne, na pierwszy rzut oka wygląda że za 50 zł miesięcznie mamy największy hosting z 40 adresami IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, czyli rozumiem że nie da się napisać skryptu, który by po prostu puszczał informacje dalej. W SB podajemy adres IP, program wchodzi na IP a tam skrypt puszcza info dalej ? Nie znam sie na tym troche dlatego pytam ;)

Patrzyłem na rozwiązania dedykowane, ale tam jednak około 16 IP będzie z serwerem kosztować około 130 zł brutto miesięcznie (Kimsufi).

Takie własny zestaw proxy np 16 na ile starczy? Ile zapytań trzeba wysłać żeby dostać bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do tematu, jako ciekawostkę napiszę, że podobno twórcy Scrapeboxa pracują nad dodawarką do forumowych silników (coś ala xRumer) :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi harvester proxy nie działa i nie wiem co zrobić :) Restart opcji nie pomógł, wyłącznie dodatków również. Instalacja nowego SB też nie. Coś chyba mam z internetem tylko jeszcze nie wiem co.,

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj jeszcze binga na nowych ustawieniach: bardzo fajnie chodzi

Bing jest do xxxx bo nie dzialaja na nim bardziej wyrafinowane zapytania ;p

do harvestingu te darmowe proxy są OK

Zalezy do jakiego orania ;] ja uzywam wlasnych rozbudowanych footprintow by wycisnac co sie da a przy takich zapytaniach te darmowe proxy nie dziala w google (np zapytanie z intitle, inurl itd)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: ile proxy (prywatnych) potrzeba by nie dostawac błedów z yahoo 999 albo żeby nie miec banned ip (np przy sprawdzaniu ideksacji w g.) mam 20. Czy mając 50 ustanie? Mógłby ktos to racjonalnie wyjaśnić. Będę wdzięczny a przy okazji postawię dobre piwo :aniolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności